Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FIÚK/LÁNYOK! Az baj, ha nekem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK/LÁNYOK! Az baj, ha nekem ők a női ideáljaim?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudnék megszólalni a közelükben..


Alexandra Daddario

Zooey Deschanel

Annasophia Robb


És még rengeteg hasonlóan szép szemű lány.. Csak én túlzom el a szépségüket, vagy van más is akinek ők jönnek be?

17F



2016. máj. 28. 16:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Senkinek semmi köze ahhoz, hogy milyen fajta lányok az ideáljaid, így elég rossz maga a kérdés feltevésének a módja.. Miért lenne baj?
2016. máj. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Alexandra tényleg nagyon szép. Sok fiúnak bejön. Ezzel semmi baj. Egy jótanács: a lányoknak ne említsd ezeket a szépségeket. (Tapasztalat)
2016. máj. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem baj, ha nem zavar, hogy hacsak nem nézel ki álompasiként, nem fogsz ilyen csajt kapni.
2016. máj. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Okay nem említem, amúgy 1-es volt mégegy kérdés.. Hogy nem csak én túlzom-e el ezt.. És, hogy másoknak is annyira tetszenek-e mint nekem.. Persze nekem a lányok 90% tetszik, szóval nagyjából mindenki csinos nekem, csak a maga módján..
2016. máj. 28. 17:11
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egosita és szerintem jól nézek ki igen.. HA a tükörbe belenézek tök boldog leszek, hogy én én vagyok.. Sőt otthon direkt félmeztelen is vagyok, hogy többet lássam magam, mert tetszik, amit látok.. Sőt a lányok nagy részének is tetszik, de lehet leszólni, ez a külső ideálom csak!! Mint mondtam sok nő tetszik!! De nekem egy tökéletes belső többet ér!! csak még nem találtam ilyet.. Mármint számomra tökéletes belsőt..
2016. máj. 28. 17:21
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát én edzeni szoktam a tükör előtt hogy lássam, ha változott valami/szimmezrikusan csinálok-e valamit... amúgy szerintem is szépek ezek a színésznők (a szemük is), bár nem tudom mennyire érdekel egy 16/l véleménye, amúgy azt nem mondtad el mennyire tetszenek neked, de biztos vannak hasonlóan mások, nekem is volt, csak férfi ideállal csak hát kinőttem :) nincs ezzel semmi baj csak ne az legyen a célod, hogy megszerzed valamelyiküket :D
2016. máj. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem az a célom :).. Neked milyen ideáljaid voltak? :D
2016. máj. 28. 19:36
 8/13 anonim ***** válasza:

Hát már régebben voltak, de egy-kettő:

Seon O'Donnell

Josh Huterson

Max Irons... :)

2016. máj. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Amúgy én is szeretek félmeztelenül lenni itthon, csak anyunak nem tetszik xd
2016. máj. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Aham, engem az öccsém piszkál mindig, hogy vegyek fel egy polót :D.. Amúgy igen ők jól néznek ki :D
2016. máj. 28. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!