Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » ÉN VAGYOK AZ ÖRDÖG! Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ÉN VAGYOK AZ ÖRDÖG! Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

Sziasztok.. fél éve a lányokat már csak hülyítem sajnos.. Nem tudom miért teszem ezt, de ezt csinálom :/.. Jelenleg is vagy 10 lánynak jövök be nagyon és az összes folyamatosan találkozni akar.. Ellopják az időm és nem tudok ezáltal annyit tanulni.. Mit tegyek?? Általában nem rázom le őket, hanem elintézem, hogy ők rázanak le engem.. Pld a fülükbe súgok valami oerverz dolgot.. Csak egyszer az egyik majdnem megakart verni, viszont volt olyan akit meg beindított.. Nem tudom, hogy én vagyok az őrült vagy a nők, de valami nagyon nincs rendben.. Hogy kéne rendes kapcsolatot építenem?

17,5F



2016. máj. 28. 18:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
hogy kéne rendes kapcsolatot építened? keress egy lányt aki valóban tetszik neked és ne hülyítsd se őt, se másokat
2016. máj. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Preferencia sorrendet építsd ki. Akik nem érdekelnek, azokat ne hülyítsd, hanem koptasd le egyenese úton. Így megspórolsz magadnak egy csomó időt. Szükséged van egyáltalán kapcsolatra? Vagy csak a pörgést élvezed, és azt, hogy rád vannak kattanva? Mert az írásod tartalma és stílusa alapján nagyon meg vagy elégedve önmagaddal valójában, és teljesen jól elvagy a jelenlegi helyzettel.
2016. máj. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igazából nagyon élvezem, ha törődnek velem, de nem akarok több szívet összetörni.. Egy állandó törődés is elég lenne már szerintem.. Szóval szerintetek szelektáljak, és azzal jöjjek össze komolyabban, akivel hosszútávon eltudnám képzelni igaz..
2016. máj. 28. 18:19
 4/10 anonim ***** válasza:
komoly kapcsolatot keress,csak azt érdemes egy életen át,mert csak úgy lehet boldog az ember igazán
2016. máj. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ink örülj neki h törődnek veled ;)

Velem senkisem foglalkozik

2016. júl. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Egyszer majd egy csqj úgy megleckéztet hogy sirva fogsz könyörögni,ha pl.kikötött vagy egyéb nyqlánkságban lennél
2016. júl. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ez már megtörtént ezért emeltem ki a kérdést, csak nem tudtam egyből írni :/. Megtaláltam a szerelmet, de nem lehet az enyém :( úgy érzem, hogy tehetetlen vagyok és itt a vége :( az összes lánytól elnézésr kértem és mindenkitől eltávolodtam :(
2016. júl. 3. 19:14
 8/10 anonim ***** válasza:
Igyál szenteltvizet
2016. júl. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ha iszok, akkor a lány kedvelni fog??
2016. júl. 3. 19:36
 10/10 anonim ***** válasza:
megakart verni? Xdddd azért ezt megnéztem volna
2016. júl. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!