Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kit választanátok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit választanátok?

Figyelt kérdés
Ha mondani kéne egy nevet, hogy Dósa Fanny-t vagyy Pintér Natáliát választanátok barátnőnek, melyiket mondanátok, ha egyik közül mindenképp kéne választani, és nem lehet azt mondani, hogy egyiket se.
2016. máj. 28. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyik se kellene alapvetően, de akkor legyen a dósa, mert arról már hallottam is valamennyit. És csak akkor, ha nem kell barátnőként bánnom vele.
2016. máj. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

FUJJJJJJJ!!! Kicsit se jön be egyikse!! Jesus normális lányokat írjál már.. Jó max 1-2 tudjátok, de hosszútávra nem-nem kéne..

17F

2016. máj. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
adykaa kel xD
2016. máj. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én most rágugliztam, csak én látom úgy hogy kb ugyanúgy néznek ki, ugyan olyan tucat ribi mindkettő? :D
2016. máj. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ember én is rá google-tam és nem látok különbséget.. Még csak nem is szépek, hanem inkább átlagosak nagy mellel, oszt ennyi.. De kicsit se jön be az ekkora mell, főleg ha így kirakják..

17F

2016. máj. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!