Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kellene csinálnom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene csinálnom?

Figyelt kérdés
Kb 1 hónapja neten keresztűl megismertem egy lányt..mindenben hasonlítunk szóval tökéletes lány...az 1 hónap alatt kiderült,hogy mind a ketten szerelmesek vagyunk egymásba..de max 3 év mulva tudnánk találkozni..addigra a jogsi is meglenni+még a határ és még 160 km van köztünk és ez így nagyon rossz..szinte úgy beszélgetünk mintha már össze jöttünk volna néha vannak kissebb nagyobb civódások de azokat megoldjuk..nagyon odáig vagyok érte és lehet hogy 3 év múlva már nem beszélgetünk..szóval szerintetek folytassuk ezt így 3 évig és azután jöjjek össze vele vagy a hagyjam ezt de viszont nem bírnám ki..lehet értelmetlen lett a szöveg ezért elnézést.

2016. máj. 29. 13:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ha mindketten akarjátok akkor beszélgessetek tovább aztán az idő majd úgy is eldönti....
2016. máj. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod :)
2016. máj. 29. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!