Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha a barátomnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a barátomnak szerintem felfogási problémái vannak?

Figyelt kérdés
majdnem minden nap megbánt valamivel.. Pl: nagyon megnéz az utcán egy lányt amikor ott vagyok mellette, hogy milyen jól néz ki ez a nö vagy lány.. Milyen jó teste van a nicki minajnak, meg hogy én dagadt vagyok.. Hogy mennyire lefeküdne ezzel meg azzal.. Már ezerszer mondtam neki, hagyjon már ezekkel a témákkal, mert elöbb utobb idegbeteg leszek ettöl. Minden másnap megint és megint ezt csinálja, mit kell tenni, hogy ne legyen ilyen?...

2016. máj. 29. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Dobd ki!! KERESS egy jobb srácot.. VAnnak rendesebbek is, ne akadj le egy ilyen mellett!!

17F

2016. máj. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Amúgy 17/ L és 2 éve vagyunk együtt
2016. máj. 29. 17:40
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem felfogási hiba hanem maga az intelligencia hiánya, kereshetnél nem ekkora taplót (szerintem):D
2016. máj. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem baj hogy mióta vagytok együtt, ha ilyen akkor szakítsatok
2016. máj. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2 év és még mindig HÜLYE!!
2016. máj. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kezdj el neki is ilyesmiket mondani, mint ő neked. Hogy ez a srác milyen helyes, a másik meg milyen cuki, ennek a csávónak milyen jó teste van, stb...ha meg látod,hogy szarul esik neki,vagy ideges lesz, akkor odavághatod, hogy: 'Látod, én is így érzek, amikor te mondasz ilyeneket'.

Vagy pedig még egyszer magyarázd el neki, hogy ez neked fáj,meg idegesít, és hogy így már nem biztos, hogy sokáig bírod mellette. Mert am szerintem is szakítani lenne a legjobb egy ilyen emberrel, ha már többször is mondtad neki,hogy előtted ne csinálja, de csak azért is csinálja.

2016. máj. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Már többször is csináltam, nagyon féltékeny és ideges lesz, 3 napig nem is beszél velem utánna
2016. máj. 29. 17:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem az lenne a legjobb, ha szakítanál vele. Nem becsül,tisztel meg eléggé és akkor utána még neki áll feljebb....Hidd el, jobbat érdemelsz nála!
2016. máj. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!