Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha szinte már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha szinte már állandóan "szerelem/társaság" hiányom van?

Figyelt kérdés
Napok óta már tart ez az érzés. Sokan mondják hogy ismerkedjek, de hát az ha olyan könnyű lenne, meg hát a környezetem meg sem engedné. Esténként már több napja még éjfélkor ülök az ágyon, s nézek ki a fejemből a sötétből. Olykor sírás is kerülget. Depresszió? 17/F

2016. máj. 29. 19:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehetséges. A kulcsszavak alapján nem én leszek a nagy őd, de ha gondolod beszélgessünk és akkor a társaság része kilőve :) 16/L
2016. máj. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez ilyen 17-8 éves kor körül elég gyakori, én lassan 19 leszek és nálam is sokszor van, néha 1-2 hónapig ilyen szeretethiánya van az embernek, aztán elmúlik egy fél évre, aztán megint visszajön. Ez így ingadozik amíg nem találsz valakit.
2016. máj. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, már ezek is sokat segítenek. 😊
2016. máj. 29. 20:37
 4/10 A kérdező kommentje:
És akkor ne nagyon számítsak arra, hogy ez az érzés elmúlik? :/
2016. máj. 29. 22:47
 5/10 anonim válasza:

Hullámzó az érzés, valamikor elmúlik,valamikor előjön. Függ a hangulattól,időjárástól is,hogy depisebb kicsit valaki.

A környezet is számít,hogy kik vesznek körül.

2016. máj. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Én is ugyanezzel küzdök. Már a 30 is elmúltem kicsivel,de a homoszexuális érzéseimet nem tudom sehogyan sem beintegrálni az életembe.:( Ez a rendkívül nagy üresség és a vele járó depresszív hullámok hol eltűnnek,hol visszatérnek. Most megint jelentkeznek.:( Sok szakembernél jártam már,de minden jó szándékuk ellenére egyikükkel sem tudtunk igazi,valódi megoldásokat találni.Egy ideje nyugtatókat szedek,ami oldja az ezzel járó rendkívül erős szorongásokat,de nem valódi megoldás és hosszútávon egészségtelen is. Mindez úgy jelentkezik,hogy egyébként könnyen barátkozó, jól kommunikáló ember vagyok.Ez az életem paradoxona.:( Van egy-két barátom akikkel meg tudtam ezt osztani és támogatnak ami hatalmas érték, de nekik is nagy teher és úgy érzem eleinte sokat kaptak belőle és nehéz ezt visszafordítani és valahol mélyen nyomot hagyhatott bennük.:( Emiatt igyekszem már ritkán beszélni róla,de az érzések meg továbbra is erősek. Több emberbe is beleszerettem már eddigi életem során,de sosem tudtak róla,mert féltem a lebukástól és én nem tudom ezt csak úgy megállapítani,hogy ki ú.n hetero és ki meleg.Nagyon sokakon nem látszik.Sőt,eddig mindig olyanok tetszettek akikre ez egyáltalán nincs ráírva. (Nagy valószínűséggel általában nem is voltak azok,vagy nagyon jól titkolták). Nem tudom mi ebből a kiút,de időnként már tényleg az elviselhetetlenség határát súrolja...
2016. jún. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
homoszexuális érzéseimet nem tudom sehogyan sem beintegrálni az életembe.-Ezzel sokan küzdünk,kifelé mást kell mutatni sajnos, ha a közösség nem lenne erre elfogadó.
2016. jún. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Én 22 vagyok és ugyan ezek a problémáim vannak.

korábban volt sok partnerem, de a leghoszabb kapcsolatom is csak 3 hónap volt, mostanában meg szinte semmi.

Félek hogy elszáll ez a néhány évem a 20-as éveimből és magányos vénember leszek.

Pedig rendszeresen edzek, adok magamra , de csak a hülyék találnak meg.

Sajnos igen, ezek a hullámzó érzéseid csak akkor fognak elmúlani ha lessz valakid.

2016. júl. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Értem. Köszönöm a váladzokat.

Lassan már 2 hónapja írtam a kérdést, s sok minden megtörtént azóta. Május az eltelt szomorkássan, s június egész jónak igérkezett az elején. Második felében ugyanis beleszerelmesedtem egy fiúba, aki külföldi, s csak 3 hétig találkozhattam vele. Ő ugy már hazament s már 2 hete nem láttam. Az ő hiánya gyilkolja a szívemet,tátongó űrt hagyot maga után a lelkemben. Szomorú vagyok érte, esték nagyon nehezen mennek, mert akkor mindig rágondolok, s sokszor könnyeim is kicsordulnak. Megprobálom elengedni, s bizok a jövőben hogy eljön egy másik tökéletes.

(Amugy ő nem tudja hogy szerelmes lettem belé, meg amugy is több ezer kilométer választana el minket)

2016. júl. 21. 14:32
 10/10 Szakály Emma válasza:
Nagyon átérzeeem. Lassan 16 vagyok és alig vesznek körül emberek pedig én hihetetlenül társasági ember vagyok. Nagyon vágynék egy nagyobb, bulisabb társaságra. A szerelemről meg ne is beszéljünk, engem is olykor a sírás kerülget
2017. jan. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!