Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátom állandóan a múltat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom állandóan a múltat emlegeti és hogy mennyire fáj neki, szerintetek van így jövője a kapcsolatunknak?

Figyelt kérdés

Lefeküdtem még hónapokkal ezelőtt az exemmel, akihez azért vonzódtam, testileg is, de már nem voltunk együtt. Nekem ekkor ő volt az első. De tudtam, hogy csak egy alkalom lesz, tudom, hogy butaság volt, és ha visszamehetnék, nem történne meg. Pár hónappal később összejöttem az egyik osztálytársával, akit tényleg tiszta szívből szeretek, és minden szuperül ment az elején, mindent elmondtam neki. Viszont egyre jobban bántja őt ez a dolog, hogy nem vele, hanem egy exszel veszítettem el a szüzességem. Nagyon sokszor felhozza, néha még azt is mondja hogy nem szeret, nem tud komolyan venni ez miatt. Viszont mindig kibékülünk. De ezekkel a vitákkal nemcsak engem, hanem magát is bántja. Szerintetek hosszú távon ennek van esélye, van esélye annak, hogy túlteszi magát ezen?

17L



2016. ápr. 24. 14:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Úgyan így voltam csak én nem feküdtem le senkivel hanem azt mondtam más tetszik..két hétig eggyütt voltunk még és szakítottunk..nagyon nagyon megbántam még azóta is elmegeti..de nem értem a barátodat hogy neki mi köhe van hogy a kapcsolatotok előtt kivel feküdtél le?!ha ő még szűz akkor féltékeny csak..de ha már nem akkor ennyiből teis felhozhatnád s témát hogy mér nem vele..bár abból újabb veszekedés lenne..ahj..énsem értem az ilyet:(
2016. ápr. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
már lassan fél éve együtt vagyunk, és amikor lefeküdtem az osztálytársával, a kapcsolatunk előtt kb 3 hónappal volt, amikor ő az én osztálytársamat fűzögette. A barátom velem vesztette el, és undorodik, ha belegondol, hogy más is hozzám ért.. :/
2016. ápr. 24. 14:53
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha a te osztálytársadat fűzögette éppen akkor meg mit hepciáskodik?most képzeld el szakítotok összejön mással és a barátnője megtudja hogy mással is volt szexuálisan.nézze csak meg hogy a csaj piszkálni fogja e ezért..
2016. ápr. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha folyamatosan ezzel piszkál és nem érzed magad jól vele hagyd a fenébe..pár nap mülúlva rájön mekkora egy bunkó volt.
2016. ápr. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2016. ápr. 24. 15:02
 6/10 anonim ***** válasza:
Majd írj hogy mi volt.:)
2016. ápr. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
rendben :)
2016. ápr. 24. 15:04
 8/10 anonim válasza:

Birtokolni akar? Mi van akkor, ha más férfi is ért hozzád? Hozzá nem ért más nő soha? És nem is fog? :) Nagyon fiatalok vagytok még. Ezek a mondatok tőle viccesek na. Kabaré jellegűek. Nem akkor történt, amikor együtt voltatok, így semmi köze hozzá igazából.


Szerintem simán csak kishitű, alacsony az önbecsülése férfiként (fiú) és ezt veri le rajtad. Ne hagyd. :)

2016. ápr. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha kapcsolatban tetted volna, akkor hagyján.

De így....én is komolytalannak tartottalak volna. Szóval egyet kell értenem a barátoddal.


Nem hiszem,hogy hosszú távon túl tenné magát ezen. Plusz azt mondja, nem szeret. Nem szeret? Hát miért nem szakítasz már vele?

2016. ápr. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ne emészd magad, a kapcsolatotok előtt feküdtél le vele, és ez azért nem számít megcsalásnak mert akkor nem voltatok együtt

Az, hogy az exeddel a szakítás után feküdtél le semmi köze hozzá, mert azután akár össze is jöhettél volna vele újra - igaz nem így történt, de ez már a múlt.

A te döntésed volt, a te szived joga, hogy előtte kinek adtad oda magad.

Nem a te hibád, a jelenlegi pesid meg egy fax, dobd a fenébe.

És ha meg nem feküdtél le vele, akkor elnézve a szituációt, már nem is fogsz.

...így jár(t) szegnykém, de nem sajnálom.


Ilyenkor előszerettel lepontoznak, de kit érdekel?

Mehetnek a dislike-kok


29F

2016. máj. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!