Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Komolyan sehol nincsenek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan sehol nincsenek értelmes,20 fölötti leszbikus csajok akik komoly kapcsolatot szeretnének? Vagy csak én nem akadok össze soha ilyennel? Én állandóan totál az ellentétével találkozok.21/l

Figyelt kérdés

2016. máj. 3. 18:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Hát ez az!!!!nekem is ez a bajom:(

Szórakózóhelyeken nem próbáltad ?èn mos majd el akarok menni hátha ott lesznek normálisak

L20

2016. máj. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
bár 19 vagyok, de Én szívesen ismerkedem. :)
2016. máj. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

na igen szóval az az értelmes szó az gázos, olyan tényleg kevés van :D

23l

2016. máj. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan már, ez még csak a töredéke a felmerülhető problémáknak :)

Ha még csak normális lányt kéne találni, aki kapcsolatot is akar.. ilyet már találtam nem egyet.

Aztán elkezdünk beszélgetni és így vagy úgy, de kiderül mégsem illünk össze.

A nem normálisakkal már inkább nem is próbálkozok :D


21/L

2016. máj. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
79%
Lányok, ne adjátok fel. :) Velem is és a barátnőmmel is ugyanez volt, egyikünk sem tudott normális, komoly és értelmes nőt találni, aztán itt a Gyakorin véletlenül egymásra találtunk. :) Közhelyes, de tényleg akkor jön a tökéletes, mikor nem számít rá az ember. 3 éven át botlottam folyamatosan hülyékbe, most pedig megtaláltam az igazit. Megérte várni, meg megérte elrettentő példának a többi rossz. :)
2016. máj. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Szia! Én sem találok normálisat... :(
2016. máj. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Úgy látom vagyunk így egy páran.

Nekem az a tapasztalatom azon túl, ami itt elhangzott, hogy ha tudok is normálisan beszélgetni a valakivel és még esetleg tetszünk is egymásnak kép alapján, a találkozásig nem jut a dolgok, mert az illető beijed stb.

Egyszer már voltam Pesten kifejezetten lányoknak szervezett buliban és nagyon jó volt.

20/L

2016. máj. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Én elég értelmesnek tartom magam (általában), de sajnos én még csak 18 leszek
2016. máj. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
Mások elmondása szerint érettebb vagyok, és szintén csak komoly kapcsolatot keresek. Bár még csak 18 vagyok, ha nem olyan zavaró tényező, szívesen beszélgetnék. :) 18/L
2016. máj. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
97%

De vannak. Elég sokan. Csak vagy már párkapcsolatban vannak vagy nem találkozol velük, esetleg nem illetek össze.

Inkább olyat nehéz találni akivel tényleg összepasszoltok olyan téren, hogy mindketten megértitek egymást. Mert találkozhatsz olyannal akivel összejöttök akár évekig együtt vagytok de jön a bumm felismerés, hogy már nem ugyanaz, nem erre van szükséged, nem ért meg, stb. Változik az ember, ezért ha megtalálja a megfelelőt az is változik vele együtt így nincs ilyen és évek múltán is együtt vannak. Nyilván problémák lehetnek de azt megoldják, vagy elég kevés komoly van.

Tehát én azt tudom javasolni, hogy ne kifejezetten olyan lányt keres aki normális és komoly kapcsolatot akar, mert ez csak olyan lenne ami "jólvan, megfelel", hanem olyat aki megért - megérted, összepasszoltok, akár a nagy első látásos szerelmet (bár azért ez elég ritkán vezet jóhoz de kitudja).

Persze ezt könnyű mondani, ha az ember sokáig van egyedül és már nagyon nem szeretne magányos maradni beéri annyival ha van valaki melletted, de mégis jobb ha olyat találsz aki "anyád, ő kell nekem", akit mindenképpen megakarnál szerezni. Nem csak azért mert jó party.

2016. máj. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!