Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye nem tetszek neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem tetszek neki?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok és van egy 21 éves fiú barátom aki tényleg csak egy barát. Még tavaly nyáron ismerkedtünk meg és nagyon szoros a barátságunk. Nála jönnek mennek a kapcsolatok eléggé kapós a lányok körében. Most viszont nekem tetszik valaki, de nekem kicsit úgy tűnik hogy féltékeny. Ugye nem azért mert tetszek neki? Félek hogy akkor tönkremenne a barátságunk. Ez előtt bármit meg tudtunk beszélni de erre nem merek nála rákérdezni. Mit tegyek?
2016. máj. 30. 22:42
 1/2 anonim válasza:
Légy merész és kérdez rá. Mert ha nem teszed akkor is vége lehet a barátságotoknak, de így legalább probalkozol és kiderited , hogy mi a gond .
2016. máj. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha ilyen kapós, akkor azt mondanám, hagyd őt és keress mást. De mivel 15 vagy, és ami a lényeg, hogy LÁNY, ezt nem mondom, mert nem lenne értelme... Szóval, kérdezz rá
2016. jún. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!