Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valoszinu nem tetszek neki, ugye?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valoszinu nem tetszek neki, ugye?

Figyelt kérdés

Van egy fiu, akivel nem reg kezdtem el beszelgetni(egy tavoli ismeros amugy, de egy "sziaban" ki is merult a kommunikacio anno). Ram irt es a mai napig o kezdemenyez mindig.

Megosztottunk egymassal bizalmas infokat, en erzem, hogy egy hullamhosszon vagyunk, mert sok bennunk a kozos. Viszont mikor utaltam ra, hogy talalkozhatnak vagy elmehetnek valahova, eleg kozombos volt. Emellett egyaltalan nem ir olyanokat amibol kovetkeztethetnek arra, hogy bejovok neki.

Bar nincs megnyero kulseje , de nagyon rendes, okos gyerek. Engem megfogott, de szerintetek sem akar tolem semmit, mi?

21/N


2015. aug. 13. 23:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem biza.
2015. aug. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha inkább csak megpróbálnád direktbe megkérdezni, hogy lenne-e kedve elmenni veled valahova? Mégis mit veszítenél vele?
2015. aug. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Multkor irta, hogy elmegy egy eloadasra ,en meg erre reagaltam , hogy engem is nagyon erdekelne es en is megneznem. Erre meg irta, hogy "Jo, jo majd visszaterunk ra". Persze azota sem kerult szoba.

Ha latnam jelet , hogy tetszek neki, megprobalnek jobban nyomulni, de nem szeretnem magam leegetni(mar pedig ugy nez ki, azt tennem).

2015. aug. 13. 23:49
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát pedig valami miatt csak írt neked anno...

Lehet ő sem túl jó az ilyesmiben, vagy azt gondolja, hogy te sem érdeklődsz iránta olyan értelemben, sosem tudhatod.

Mindenesetre szerintem egy próbát mindenképp megérne a dolog, annál legalábbis biztos jobb, minthogy vadidegen emberektől próbálj önigazolást keresni arra, hogy miért hagyd a dolgot anélkül, hogy egyáltalán megpróbáld. Ez persze csak egy vélemény.

2015. aug. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen, en is ezzel vigasztalom magam, aztan ki tudja...lehet csak baratkozni akar.

Allitolag(bar ez nem biztos info)regen tetszettem neki, bar en ezt soha nem vettem eszre.

Megprobalni azert felek, mert en randizni meg soha senkit nem hivtam, masreszt regi vagasu, lehet elijesztenem meg jobban, azt meg nem akarom...

2015. aug. 14. 00:02
 6/6 anonim ***** válasza:

Jó, én azért megelőlegezném neked azt, hogy valamennyire biztos tetszettél neki, ha csak úgy írt neked (legalábbis magamból következtetve erre jutok).

Azt gondolom pedig mind a ketten tudjuk, hogy ezek csak kifogások, szóval kér ebbe többet is belemagyarázni. Igazából várhatsz hónapokig arra, hogy hátha lesz valami, vagy egyszerűen csak megpróbálhatod tisztázni vele a dolgot.

Úgy értem, mi a legrosszabb, ami történhet? Az, hogy ő nem érez hasonlóan? Ha így van, akkor már miért ne esnél túl ezen a felismerésen minél előbb?

2015. aug. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!