Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha ehívok egy pasit sétálni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ehívok egy pasit sétálni, akkor ugye csak abban az esetben nem jön, ha nem tetszek neki, ill. nem akar tőlem semmit?

Figyelt kérdés

Szerintem bármiféle kifogás egyértelmű visszautasítás. Szerintetek?

Amúgy egy elég jóképű srác, aki nagyon jó csajokat is megkaphat, én meg inkább csak elmegy kategóriába tartozom, szerintem.

Mindeketten 21 évesek vagyunk.


2011. ápr. 1. 18:30
 1/10 anonim ***** válasza:

Lehet hogy pont dolga van aznap, vagy van barátnője.

Ismeritek egymást egyébként ?


Mert pl ha engem elhívna egy csaj sétálni akit mondjuk nem is ismerek akkor azt lehet hirtelen nem tudnám hova tenni és zavaromban nemet mondanék.

2011. ápr. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

20/F

Ha egy lány elhívna sétálni, csak abban az esetben mennék, ha tetszene nekem!

2011. ápr. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mint az elsö válaszoló,


ha most egy ismerösöm, lány, felhívna vagy írna msn´en hogy jöjjek vele sétálni, furcsának találnám, és nagy való szinüséggel nemet mondanék neki.

2011. ápr. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ha nem az lenne hogy tetszik*
2011. ápr. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ismerjük egymást, munkatársam, de csak diákmeló.:P

Amúgy ez tényleg béna dolog? Mert akkor, hiába kedvelem, inkább hagyom a fenébe, elég gáz lenne utána a haverjai meg ő mellette dolgozni nap, mint nap.

2011. ápr. 1. 18:49
 6/10 anonim ***** válasza:

Próbáld valahogy máshogy elhívni.

Ne mond hogy sétálni, nagyon unalmasnak hangzik.

Ès sétálni barátnövel szokás ezért gáz.


Hívd el buliba, vagy valami, nehéz, mert lányként, érted, mit mondjál, gyere menjünk focizni, az is furra, ha megkérded hogy menjetek ruhát venni, az is furra mert bozinak nézed.


èrted :S


HA van valami buli, vagy kimentek többen bulizni, nyugottan mond hogy jöhet. Az nem gáz szerintem..

2011. ápr. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Hát ha úgy látod hogy ő is kedvel téged akkor szerintem nyugodtan elhívhatod.


Ha meg nem kedvel és úgy hívod el akkor szerintem 2 lehetséges folytatás lehet.


1. Nem csinál belőle nagy ügyet és ugyan olyan lesz vele/velük dolgozni, mert nem veri nagy dobra.( én így tennék)


Vagy


2. Elmeséli a haveroknak is és együtt röhögnek majd rajtad.


A második eset akkor valószínű ha valami nagy bunkó a srác.

2011. ápr. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha épp halasztást nem tűrő dolgom van, vagy, habár nincs semmi bajom a lánnyal, de nem jön be, elmondanám neki. Egyébként a visszautasítás nem gáz, ha úgy jársz poénkodd el. én fiú vagyok, és hívtam már randira lánybarátomat, aki visszautasított, de azelőtt is, azóta is mindennap együtt lógunk.

Ha nem csinálsz semmit, tuti megbánod. Ha merész vagy, 50 - 50. Mégis, mi a legrosszabb, ami történhet?


Ezt pedig mindenképpen ajánlom megnézésre:

http://www.youtube.com/watch?v=r9OQNsx51Uc

2011. ápr. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Buliba nem járok, sajnos nincs nagy baráti társaságom, mozi meg ilyenek még cikibb, szerintem...:(

Amúgy még a vásárláson gondolkodtam, de az valóban érdekes lenne, de nem hiszem, hogy azt hinné, hogy melegnek tartom.

Amúgy nem tartom bunkónak, de azért szerintem a jó haverjával megdumálná, aztán könnyen, gyorsan terjed a pletyka.:( Meg egy csaj tudja is a munkahelyünkön, és a többiek is mondogatták már neki, hogy biztos bejön nekem, mert sokat emlegettem.

2011. ápr. 1. 19:10
 10/10 anonim ***** válasza:

vásárolni ne hívd..


Az csak fura, fiúk még barátnöjükkel is csak azért mennek, mert kényszerültek rá..

2011. ápr. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!