Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert nem akarok semmilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem akarok semmilyen fiutol tobbet egy flortnel? Hanyingerem van ha csak egy kicsit is komolyabbra fordul a dolog.

Figyelt kérdés
Kerdesem az lenne, h miert nem tudok egyszeruen szerelmes lenni? Minden egyes fiunal a flortnel nem szeretnek tobbet. Kozben jol erzem magam veluk nincs az a teher rajtam h ha most 3hetig nem szeretnem latni akkor megtehetem mert ugye nem muszaj nem kapcsolatban vagyunk, nem tilthat meg nekem dolgokat..egyszoval nincs rajtam egy masik ember "felelossege" es nem kell neki elkoteleznem magam. Es mihelyst ugy erzem h legalabb egy kicsivel komolyabbra fordul a dolog, ertem ez alatt azt h szerelmet vall vagy erezteti azt h o most veresen komolyan csak engem akar mar szo szerint hanyingerem van. Jon egy furcsa erzes h "menekulj". Hirtelen olyan erzesem lesz mint amikor egy srac aki nem tetszik nektek erosen nyomul. Most persze rogton azt gondoljatok h sok szerelmi csalodasom volt,sokszor utasitottak vissza de nem. Egyaltalan nem tortent meg velem ilyen tehat ezt ki is tudtam gyorsan zarni amikor elkezdtem gondolkodni a mierteken. Talan ennyire betegesen felnek az elkotelezettsegtol??
2016. máj. 31. 07:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Végül is Te már felsoroltad az okokat, hogy miért:

"nincs az a teher rajtam h ha most 3hetig nem szeretnem latni akkor megtehetem mert ugye nem muszaj nem kapcsolatban vagyunk, nem tilthat meg nekem dolgokat..egyszoval nincs rajtam egy masik ember "felelossege" es nem kell neki elkoteleznem magam."


Szeretsz független lenni, ennyi. Viszont ha nem szeretnél mindig egyedül maradni, akkor érdemes lehet finomítani ezen apró lépésekben. Mindig egy kicsivel többet..

2016. máj. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem veled van a probléma,hanem az adott személlyel.Én is ugyanígy voltam.Most viszont megtaláltam a világ legédesebb fiúját.Lehet,hogy neked is a távkapcsolat lenne való.Mindenesetre szurkolok.:3
2016. máj. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!