Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Olyan nagy dolog hogy nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan nagy dolog hogy nem akarok dohányos lánnyal jarni? Lent a tobbi

Figyelt kérdés
Haverom nem erti mi bajom a dohanyosokkal, es most egy csajt is ezert fogok lepattintani mert sziv. Miert cigizik olyan sok lany?:((

#Fúj cigi
2016. jan. 19. 22:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%
abszolút együtt érzek veled... ha egy lány cigizik, pial vagy tetkós szoba se jöhet... undorító... dehat aki cigizik okos sem lehet gondolj bele fizet azért a sok ember szerint szar erzesert amj ráadásul tönkre is teszi... okos ember csinál ilyet?
2016. jan. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nemtudom. én is igy vagyok ezzel, ha egy fiu cigizik, már nem látok benne semmi különöset, mégha elötte döglöttem is érte.nem kell aggódnod, nem vagy egyedül :) 17/l
2016. jan. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Számomra is kiábrándító egy cigiző lány, legyen akármilyen szép..
2016. jan. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Senki sem akar hamutálat nyalogatni.
2016. jan. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Anno. olvastam valahol, hogy egy kutatás eredménye szerint azoknak, akik valamilyen káros szenvedéllyel élnek átlagosan 4-5-el kisebb az IQ-juk, mint azoknak akik nem élnek ilyen dolgokkal :)
2016. jan. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is ugyan ìgy vagyok vele. Lehet, fiatal vagyok még ahhoz, hogy mindent értsek, de telyessen kiàbrándìt az, ha egy fiú/férfi cigizik.. Én nem tudnàk sohasem cigizni, mivel a füstre allergiàs vagyok. Nekem télen is nehéz kimenni az utcàra. Aki akar, az ìrjon ràm.
2016. jan. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ahj még itt is az "írjon rám" megy? -.-

Am igen volt egy nogy szép és jó alkatú csajszi benne lett volna velem az ismerkedésre de amikor megláttam hogy cigizik többet nem szóltam hozzá... Reménykedtem h észreveszi mert hát jó kis csajszi volt és éreztem is iránta valamit de totál kiábrándultam belőle sajnálom én sem cigizek párom se cigizzen viszont én piálok itt ott és van hogy durván de elvárom a csajomtól (ha lessz xD) hogy ő ne piáljon nem szép dolog ... Nem tultom el a piától hanem annyira nem legyen mint én ritkán xD

2016. jan. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem vagy ezzel egyedül tesó !

Jó eddig én is elszívtam max. 3 szálat de annak már 4 éve . Azóta nem is kell semmi értelmét nem láttom .

Jó szívja ha annyira kell neki még az ki is bírnám valahogy, de mikor utána a büdös füstös pofáját kell szagulnom az kész... Nem tudom, annyi szép és normális csaj lenne és ezzel b@sszák el magukat .

17/F

2016. jan. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
En nem cigizek es nm is fogok soha soha soha soha 14L :D
2016. jan. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Figyu a dohányos is ember de ha ez téged zavar nem kell vele járni. Ennél kicsit érettebben kéne már gondolkodni, még ha kamasz vagy akkor is.
2016. jan. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!