Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogy is van ez az átoperálás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy is van ez az átoperálás dolog? Én férfiként nő akarok lenni.

Figyelt kérdés

Tehát minden vágyam egy nőt kielégíteni, viszont nőként. Én is nőies vagyok, szívesen hordanék szoknyát, rúzsoznám, sminkelném magam stb...

Tehát létezik ilyen, hogy férfiből nő lett? Mármint hogy a nemi szervet is megcsinálták neki?



2016. máj. 26. 10:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%
Férfiként nő, és a leszbikus kategóriában... te aztán tudsz élni. :D
2016. máj. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Eloszor is phichologushoz kel menned es sokat kell jarj oda hogy megengedjek neked h hotmongyigyszerezz. Utana jon a mutet. Nagyon hisszas folyamat. Akar tobb evbe telik.
2016. máj. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
2.-ik: de nemiszerv-műtét is van? mennyire sikeres?
2016. máj. 26. 10:55
 4/18 anonim ***** válasza:
91%

Igen, létezik ilyen dolog.

Elsőként pszichiáterhez kell járnod, akivel konzultálnod kell, mielőtt hormonterápiát kaphatsz. Utána jönnek a műtétek. Azt nem tudom, hogy Magyarországon mennyire tudják átalakítani a nemi szerveket, de a neten fenn van egy orosz sebész videója. A végeredmény szebb lett, mint az én puncim :D


[link]


A videó nagyon bizarr, csak akkor nézd meg, ha bírja a gyomrod!


Azokra pedig ne hallgass, akik emiatt elítélnek. El sem tudom képzelni, hogy milyen szörnyű érzés lehet férfi testbe zárt nőnek lenni. Erről nem tehet senki, nincs mi miatt szégyenkezned.

2016. máj. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
35%
Ha csak nincs lehetőséged a DNS-ed átírására minden egyes sejtedben, nem lehetsz nő. Ahogy oroszlán meg kerti szék sem. A nemi szervedet persze levágathatod, de nő akkor sem leszel.
2016. máj. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem is pszihológushoz menj, fog tudni segíteni annál jobb módokon, mint hogy levágják és kiheréljenek.


Amúgy meg gondolj bele, sok férfi se talál magának női partnert, nőként már csak a bi és leszbi nők jönnek számításba és akkor közülük is csak igen kevesen akik egy ilyen átoperált valakivel bújnának ágyba egy eredeti nő helyett. Na, ha ilyet találtál akkor még közülük is olyan kell akinek bejössz (jó nő leszel valaha??) és elérhető lesz számodra.


Erre nagyjából rá is fog menni az életed.

2016. máj. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
10%

Minél messzebb menj tőlem.

Amúgy az állatorvos elég olcsón kiherél, be is teheted a savanyú uborka mellé.

2016. máj. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
8%
Csapd le egy baltával
2016. máj. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
87%

Hű mennyi értelmes válasz :)

sokat elárul ám valakiről ha abban éli ki magát, hogy ilyen ocsmányságokat ír másoknak, szóval lehet ítélkezni, de ezzel magatokat is minősítitek :D hajrá.


Egyébként úgy rémlik legközelebbi ország Szerbia ahol elég magas szaktudással végzik el az ilyesfajta műtéteket. Legalábbis egyszer olvastam egy cikket, amiben ezt az országot említik.

A végeredménnyel többnyire elégedettek az emberek, orgazmusuk is van. Szóval eléggé jól funkcionál : )

2016. máj. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
37%

Látatlanban, ismeretlenül nem bátorítanék senkit visszafordíthatatlan dolgokra. Szerintem az nem korrekt.


A problémákat kell megkeresni és megoldani, ahogy a kérdésből látom van bőven, de ehhez szakemberre van szükség nem anonim kérdések-válaszok weboldalra.

2016. máj. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!