Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kicsit össze vagyok zavarodva,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit össze vagyok zavarodva, mit akart a csaj?

Figyelt kérdés

Tizedikesek vagyunk, viszont nyolcadikig 5 évet osztálytársak voltunk. Nos, nem nagyon akart bejönni a tanár, és hát a lány elvette a telefonom, és eldugta.. Azt mondta, a melltartójába tette, pedig nem ott volt, viszont a lány mondta, hogy ha nem hiszem, nyúljak be. Hát osztályban voltunk, sokan körülöttünk, annyira mondjuk éppen nem figyeltek, de azért mégis.. Tudtam én azt nagyon jól, hogy nincs ott, de hát hülye nem leszek, hogy ne nyúljak be :DD ott matattam a melltartójában a szép, nagy mellei közt, a bimbójáig mondjuk nem nyúltam, mert azért tényleg, nem voltunk kevesen...


Azt megjegyezném, nem ilyen liba a csaj, nem minden második fiúval kavar, és eddig nem is nagyon volt barátja, irántam meg nem nagyon érez semmit, csak jó barátok vagyunk. Mit szeretett volna a csaj? :D Esetleg ha még nem késő, mit kéne csináljak?


2016. jún. 1. 15:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Még hogy nem ribi.

Csak nyúlj be mindenki előtt a mellei közé.


Na nem baj... ha mázlista vagy holnap már a puncijában matatsz.

2016. jún. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ez nyílt felkérés egy keringőre... Kérdezd meg tőle, hogy van-e kedve a folytatáshoz nyugodtabb környezetben.
2016. jún. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!