Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők! Veletek volt már hasonló?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Veletek volt már hasonló? Éreztetek ilyet? Össze vagyok zavarodva?!

Figyelt kérdés
Benne vagyok egy friss kapcsolatban. Teljesen jó minden, tökéletes az összhang, teljesen passzolunk és nagyon boldogok is vagyunk. Viszont, ma feljött a szó ismét a múltról. Tudtam hogy nem volt egy "mintagyerek" (a csajozásra értem), de ma így eléggé ledöbbentem. Elég sok nővel volt dolga. És most így nem tudom hogy kell-e nekem egy ilyen ember. Szeretem nem arról van szó, csak most így fura. Mesélte, hogy több csajjal szakított így pár hónap után mert nem volt meg az összhang...vagy így valami zavarta. Nos mi most leszünk három hónaposak...és így most tudatosult bennem, hogy akkor kb velem is szakíthatott vagy szakíthat. Mondta hogy ő nem esik könnyen szerelembe, de most az lett. Látszik rajta tényleg, és érzem is, de akkor is fura ez így. Szerintetek mi van velem?

2014. márc. 19. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Paranoiás vagy, mert nem akarod elveszteni...?
2014. márc. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne rágódj azon, hogy mással mi volt, mert most Te vagy. Lehet, hogy a többi lány megérdemelte, hogy dobja, de ha Te azon filózol, hogy vajon dob-e, akkor nem tudsz a kapcsolatotokra figyelni, nem tudod neki megadni azt, ami miatt Téged, Veled máshogy gondolná.
2014. márc. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazatok van. Igen félek elveszíteni, mert nagyon szeretem. És nem szeretnék úgy járni, mint a többi lány.
2014. márc. 19. 22:53
 4/4 anonim válasza:
73%
Mindenki változhat! annyi ilyen ismerősöm volt aki ugyan ezt élte át:) ne aggódj! sztm az a bajod h túl sok lánnyal volt és h úgy veszed h nem érzed magad különlegesnek stb..de ennek nem kell így lennie ha látod rajta meg érzed is akkor mi a probléma!? ha szakítotok azért van mert úgy kellett lennie..de ne erre gondolj! ink örülj neki:)
2014. márc. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!