Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem vagyok tapasztalt ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok tapasztalt ilyen téren, ilyenkor most mi van? Össze vagyok zavarodva teljesen. Nem értem mit akar.

Figyelt kérdés

Sziasztok! A történet elég hosszú és kissé meseszerű.:)) Nem írom le teljesen, nem untatlak benneteket, akit érdekel az privátban megkereshet az egész sztoriért. :)

Van egy lány akivel osztálytársak vagyunk (17) és nagyon jóba vagyunk. Nyáron minden nap beszélünk az interneten (nem itt lakik, ahol én, ezért nem tudok találkozni csak nagyon ritkán). Az egyik este elmondta, hogy kicsit többet érez, mint barátság, de még nem akar komoly kapcsolatot és nem is szerelmes. Én megértettem és az én részemről is oké a dolog, hogy lehet több. Aztán az egyik nap volt egy kis nézeteltérésünk, nem volt jó napom és azt mondta, hogy tudta, hogy ez lesz, mert megváltozom és nem akarta, gondolta, hogy én komolyan fogom venni ezt az egészet. Na itt teljesen összezavarodtam. Szerintetek mit értett ez alatt? Hálás lennék ha valaki tudna segíteni! :)



2013. aug. 8. 23:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Fontos lenne a nézet eltérés oka is. Féltékeny voltál? mert akkor lehet az borította ki, hogy túl komolyan veszed a kapcsolatokat ami még nincs is.
2013. aug. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem, egyáltalán nem ez volt. Nem vagyok féltékeny típus. Csupán rossz napom volt, nem voltam önmagam és azt mondta megváltoztam.
2013. aug. 8. 23:37
 3/12 anonim ***** válasza:
Rossz napod volt ergo bunkó voltál vele? Mert akkor az is lehet, hogy attól fél, megijesztett ezzel a kijelentésével és mindent elrontott azért vagy vele ilyen. Első voltam.
2013. aug. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem, nem voltam vele. Egyáltalán. Csupán nem voltam önmagam. :) Szoktunk "csípkelődni" szóban egymással és az azon a napon kimaradt és hiányolta. Elmondása szerint.
2013. aug. 8. 23:43
 5/12 anonim ***** válasza:
Akkor ne haragudj meg, de ez a csaj szimplán szeret hisztizni vagy veszekedni. :DD
2013. aug. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az oké. De azt nem értem, hogy miért mondta azt, hogy én "komolyan vettem ezt az egészet". Erre nem tudok rájönni.
2013. aug. 8. 23:47
 7/12 anonim ***** válasza:

Ebbe mit nem értesz? :D Ő komolyan szeretne veled együtt lenni majd.


még mindig ugyanaz vagyok :D

2013. aug. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát én azt nem értem, hogy azon sértődött meg, hogy nem voltam önmagam és komolyan vettem? Miért ne venném komolyan?
2013. aug. 8. 23:58
 9/12 anonim ***** válasza:

Azt hiszi, hogy megijedtél a kapcsolattól ezért 'változtál meg.'


még mindig ugyanaz vagyok :DD

2013. aug. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Oh, értem. :) Köszi a segítséget!:)
2013. aug. 9. 17:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!