Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megprobaljam e? Tanacsokat varnek

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megprobaljam e? Tanacsokat varnek

Figyelt kérdés

Nos regebben tetszett egy lany...el is mondtam neki de azt mondta, hogy egyenlore nem akarna semmit.

Mostansag egyre kozelebb kerulunk egymashoz, szinte egesz nap egyutt vagyunk, (osztalytarsam). O is keresi a tarsasagom, sok mindenrol el tudunk beszelgetni stb. Mas a kapcsolatunk mint regen

Ma vizsgank volt es egesz vegig egymassal voltunk.

Neha mikor kozel volt hozzam, gondoltam en most megcsokolom, de nem mertem. Nem tudom mit szolt volna hozza, mi lett volna a reakcioja.

"Jatekosan" piszkaltam, felhivtam magamra a figyelmet...es vette is a dolgok..mosolygott stb

Tudom osztalytarssal nem eppen a legszerencsesebb de na

Nem erzek iranta kulonosebben semmit, csak valahol legbelul vagyom ra. Vagyom a csokjara. Nem tudom, megprobaljam e esetleg azt h megkozelebb kerulok hozza es hatha alakulnak a dolgok.

Szerintetek?



2016. jún. 1. 21:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem is rá vágysz, hanem egy csajra, csak ő az aki jelenleg tetszik. Én annak a híve vagyok hogy házi nyúlra nem lövünk, vagyis osztálytárssal nem... Kivéve ha végeztek a sulival hamarosan. Hány évesek is vagytok?
2016. jún. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ugy vagyok vele, hogy johet barki...

Ha barkit megkaphatnek nekem akkor is o kellene...

Valamiert nagyon vonz.

Meg van 3 ev vissza gimnaziumbol:)

2016. jún. 2. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!