Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit írjak neki? 😁 14/F

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak neki? 😁 14/F

Figyelt kérdés
Sziasztok! A suliban van egy lany, aki nagyon bejon. Tudom, hogy furcsa kerdes, de ha pl. belajkolom FB-n egyik kepet akkor rogton o is az enyemet, ez jelenthet vmit? Annyira nem ismerjuk egymast, de koszonni szoktunk egymasnak mindig, es van, hogy o koszon elore. Ha ra szeretnek irni, akkor mit? A "szia hogy vagy?" szerintem nem a legmegfelelobb elso mondanivalonak. Koszonom elore is a valaszokat:)
2016. jún. 1. 21:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Amíg itt kérdezősködsz, semmit!
2016. jún. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tudtommal ez az oldal arra van, hogy kerdezhessenek😁 Vagy nem?
2016. jún. 1. 22:11
 3/10 anonim ***** válasza:
Ja, csak kezd uncsi lenni naponta 10 ilyen kérdés. ;)
2016. jún. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Akkor ne irj semmit, hagyd figyelmen kivul:)
2016. jún. 1. 22:16
 5/10 anonim ***** válasza:
Nyitásnak valami lightos ismerkedős duma, ha van egy kölcsönös vonzalom, igazából mindegy. A lényeg, hogy elinduljon a beszélgetés. Mondhatod azt is, hogy szimpatikus, ezért meg szeretnéd ismerni. De mehetne ez élőben is. Például megkérhetsz egy közös ismerőst, hogy mutasson be titeket egymásnak.
2016. jún. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az ismerosos dolog mar nekem is az eszembe jutott, de itt igazabol az a lenyeg, hogy vmi olyan duma kene, ami nem nyomulos, de megis utal vmifele vonzodashoz. Gondolkoztam mar azon, hogy irok neki kezdetnek a kutyajaval kapcsolatban, akit nagyon szeret, es utana mar siman mehetne a beszelgetes. Csak a kezdet nehez szerintem:D mindenesetre nagyon koszonom az ertelmes kommentet, johetnek meg ilyen valaszok😁
2016. jún. 2. 13:54
 7/10 Cs.N. válasza:
A közös téma a legegyszerűbb alap. És onann te húzod a fonalat amerre akarod. És nem nyomulós szövegnek pedig a : "sör vagy kávé" és a válasz alapján : milenne ha vmikor beülnénk valahova inni egy kávét/italt.
2016. jún. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Cs.N. válasza:
Vagyis ha korba illik a szöveg ha nem akkor azt már rádbíznám :D
2016. jún. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Például olyat is lehetne hogy "Rég láttalak megszeretném kérdezni hogy vagy mostanság?"
2016. jún. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom az ertelmes kommenteket:) johetnek meg:d majd irok ha lesz vmi haladas;)
2016. jún. 3. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!