Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek bejönne egy ilyen lány?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek bejönne egy ilyen lány?

Figyelt kérdés

(Nem rólam van szó, hanem az egyik barátnőmről.:))

Külső: kb. vállig érő sötétszőke haj,zöld szem & 170 cm, 63 kg, és nagyon- nagyon jól öltözködik

Belső: nagyon érzékeny, de nagyon vicces és magabiztos, sokan normális lánynak tartják. Mindig lehet rá számítani, és nagyon megbízható. Rossz tulajdonságok talán azok, hogy nagyon sokat drámázik néha és szereti kiforgatni a dolgokat..

Szerintetek? Ja, és 13/L :)


2016. jún. 2. 12:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
nem mert magasabb mint én és az kizáró ok!
2016. jún. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nálam is magasabb picivel, de engem nem érdekel, viszont ha veled egy idős az nekem kizáró ok, mert én mégis 10 évvel vagyok nálatok idősebb, ti még nagyon gyerekek vagytok (már bocsánat) Hozzátok korban illő fiúval ha összejöttök nincs abba semmi, de én nekem amit írtál a barátnődről nálam tuti bejönne, én szívesen meg is ismerném ha 18-20 év körüli lenne.


Én mondjuk személy szerint a nálam idősebb nőkre bukok valamiért, nekem a 28-30 év körüli korosztály jön be, bár nem csak a külső alapján, hanem a viselkedés, belső dolgok, stb... Az egyik legjobb barátom is 32 éves, a másik legjobb barátom egy 37 éves nő aki 2 gyermekes családanya.

2016. jún. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Igen,csak hozzám fiatal... 17/f
2016. jún. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
tul fiatal vagy
2016. jún. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Be
2016. jún. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem igen, ha nem viselkedik kislányosan a kora ellenére. :)

15F

2016. jún. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Túl rövid a haja>.<
2016. júl. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%
*♡*
2016. júl. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%

13 évesen ne jöjjön be senkinek. Miért kell ilyen korán kezdeni? Oké, értem én, ilyenkor is lehet szerelmes az ember, meg érdekli a másik nem, de könyörgöm.

"Nekem igen, ha nem viselkedik kislányosan a kora ellenére. :) " Ne haragudj, de ekkora ökörséget is régen olvastam :D Miért, legyen érett nő 13 évesen? Nem. Bocsi, 13 évesen már talán nem annyira kislány (egy 15 évesnek) de attól még közelebb áll ahhoz mint a nőhöz. Max egy 14 éves srácnak lehet barátnőalapanyag, de egy normális 16 évesnek már biztosan nem.

2016. júl. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 saridon ***** válasza:
40%
Majd ha eléred a 16-17 éves kort, akkor akarj bepasizni. Ráérsz.. Addig meg csak úgy is szexre kellenétek a fiúk 9/10 részének.
2016. júl. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!