Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek bejönne egy ilyen lány?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek bejönne egy ilyen lány?

Figyelt kérdés

(Nem rólam van szó, hanem az egyik barátnőmről.:))

Külső: kb. vállig érő sötétszőke haj,zöld szem & 170 cm, 63 kg, és nagyon- nagyon jól öltözködik

Belső: nagyon érzékeny, de nagyon vicces és magabiztos, sokan normális lánynak tartják. Mindig lehet rá számítani, és nagyon megbízható. Rossz tulajdonságok talán azok, hogy nagyon sokat drámázik néha és szereti kiforgatni a dolgokat..

Szerintetek? Ja, és 13/L :)


2016. jún. 2. 12:46
1 2
 11/14 anonim válasza:

Néhány "drága" válaszoló azt írta túl fiatal vagy magasabb vagy nála.

De ezek NEM a kérdésre válaszolnak.

Itt a tulajdonságokra volt kiváncsi, hogy ez tetszik-e a fiúknak.

Nekem tetszenek az ilyen lányok.

2016. júl. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Nálunk a 12-éves lányt 15-nek nézed és már fiuzik szval ez nem korán kezdés kérdése hanem ember függő ki milyen korán érik van aki 20évesen van ak pedig 12-13évesen nincs ebben semmi rossz.

A barátnőalapanyag pedig picit erős volt ugyanis vannak emberek akik komolyan szeretnek egy lányt/fiút koruk és fiatalságuk ellenére (nem a sexre gondoltam hanem szerelem)

Szval szerintem ez ember függő.

2016. júl. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejönne ,szeretem a szőke lányokat 16/f
2016. júl. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
13 évesen soknak tűnik a 63 kg, de egyébként mindenben megdicsérted, így biztosan :)
2016. júl. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!