Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15 évesen csak engem izgat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 évesen csak engem izgat már nagyon a szex?

Figyelt kérdés
Más is van ezzel így, hogy úgy kipróbálná már?
2016. jún. 2. 16:38
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Csak téged. A rengeteg ebben a korban már nem szűz emberke is csak unalmában próbálta ki...


Hogy lehet ilyet kérdezni? Nyilván sokakat izgat, s ez normális is. Az embernek már jóval korább is vannak korszakai, amikor érdekli a téma, de akkor azért még nem akar résztvevő lenni, remélem. Attól még érdekli és pl. az oviban kicserélik a tudást...

2016. jún. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20%
Az èrzès kolcsonos de te fiu vagy vagy làny?
2016. jún. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

15 évesen izgatott persze, de nem próbáltam ki elég sokáig még. Tudtam, hogy csak az igaz szerelmemmel akarom, így is lett, és jó volt.

Várj vele még, de teljesen normális ha gondolsz rá.

2016. jún. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nyílván, kíváncsi lennék hogy a lányokat is?!:D
2016. jún. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
miért innen informálódnak a saját érzéseikről az emberek? soha nem fogom megérteni. nyilván 15 éves korban már van egy kis hormontúltengése az embereknek, de nem az a lényeg, hogy te mit érzel?
2016. jún. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
Izgat, irtóra. De 18 éves koromig várok vele, egyrészt: mert rettegek a teherbeesés esélyétől, másrészt: nem akarom, hogy k.rvának nevezzenek. Szerintem te is várj vele. 15/L
2016. jún. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#6-os, respect!:)

Mivel fiú vagyok, k.rvának nem fognak nézni, de én is így gondolom a dolgot. Még egy olyan 2 évet szerintem részemről ráér várnom.



Mindenki más: köszi a sok felajánlást a fiúk részéről ami privátban érkezett, de ha nem haragudtok, nem élnék a lehetőséggel. :))

Eddig 39 privátnál tartok. :DDD

2016. jún. 2. 20:35
 8/9 anonim ***** válasza:
39? Azta :D mind pasi? Ez haláli :D
2016. jún. 3. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Aha 😂😂 aztán még azt monta a fele, hogy biztos kamuzok, hogy pasi vagyok és csak le akarom rázni xdd a kedvencem a 42 éves csávó volt. :'D
2016. jún. 4. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!