Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem undorító az,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem undorító az, ha valaki 14 évesen már nem szűz?

Figyelt kérdés
Nemrég beszéltem egy barátommal, és valahogy szóbajött az, hogy egy haverja (14 éves) már nem szűz. És ő ezt teljesen természetesnek gondolja.. ti mit gondoltok erről?

2015. nov. 6. 23:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
21%
Lehet h volt egy hosszu kapcsolata és akkor én ismertem egy ilyen csajt és tökre érhetö volt h nem volt már az persze jobb a bontatlan sör mint a bontott
2015. nov. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
77%
én egy idősebb barátommal vélekedtem erről, vagyis én 17 vagyok és feljött hogy én még szűz vagyok. és ő pl azt mondta hogy szerinte ez egy jó dolog, mert ő nagyon lenézi ezeket akik 13-15 évesen már nem azok. és én is. szerintem gáz.
2015. nov. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
69%

Érdekes, minden válaszoló evidensnek vette, hogy a kérdés lányról szól, pedig a kérdésben semmi nem utal erre!

:-)


Fiú vagyok, és 14 évesen már én sem voltam szűz. ( na jó, 14 és fél évesen!)

2015. nov. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
33%
Annyiban undorító hogy később már nincs hozzá gusztusa az embernek, tudván azt hogy hány fiú hagyta már rajta a szaftját az adott csajon.
2015. nov. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
79%

"Annyiban undorító hogy később már nincs hozzá gusztusa az embernek, tudván azt hogy hány fiú hagyta már rajta a szaftját az adott csajon."


1. Senki sem mondta, hogy a kérdés lányról szól.

2. Ritka primitív a hozzáállásod! Egy szeretkezés szerinted nem más, mint a "szaft lányon hagyása"? Majd 20- 30- 40 évesen is csak még szűz lányokkal leszel hajlandó szóba állni, vagy undorodva fogsz a partneredhez nyúlni?!

te nem vagy 100-as...

2015. nov. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
33%
Cigók meg putriparasztok kezdik olyan korán. 16 éves kor előtt nem tartom normális dolognak, ennyi erővel a piros 18-as karikát is át lehetne változtatni sárga 12-essé.
2015. nov. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
82%
Nem tarom undorítónak, sőt nem is érdekel hogy más szűz-e. Ebben a korban a tinik hajalmosak kamuzni erről, hogy a haverjaik felnőttesnek tartsák őket.Szóval az akiről beszéltél nem biztos hogy szexelt már.
2015. nov. 7. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Szerintem szánalmas es ettől egyáltalán nem lesz valaki menőbb


A kérdés lányról vagy fiúról szól?

2015. nov. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
53%
Én sem tartom túl normális dolognak,de ezért nem ítélek el senkit. Ha a kérdés egy fiúra vonatkozik, azt mondom elfogadható, sokan ennyi idősen már nem bírnak magukkal.
2015. nov. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%

"A kérdés lányról vagy fiúról szól?"

- Ez miért "kérdés"?

2015. nov. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!