Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még esélyem vagy felejtsem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esélyem vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy osztálytársam aki tetszik. Egyszer rá írtam Messengeren és azóta mindig jókat beszélge(t)ünk. Néha személyes dolgokat is kérdezett pl.: Van-e barátom vagy Milyen fiúk jönnek be nekem. Én persze ugyanezt megkérdeztem tőle is. Mondta, hogy szeret velem beszélgetni és sokszor érdekes smylekat is küldött. Csak az a bibi, hogy mindig én írok rá és én kezdeményezem a beszélgetést! Eddig mindig vissza írt de most csak megnézte, hogy rá írtam és csá, nem írt vissza. Nem tudom mi történt, esetleg megbántottam vmivel? Pedig mondta, hogy szeret velem beszélgetni. Szerintetek van esélyem vagy tovább kéne hogy lépjek?

14/L

Lécci normális válaszokat írjatok!

Előre és köszi!



2016. márc. 29. 18:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem van esélyed:)

Ha ilyeneket mondott neked,akkor tuti bejossz neki.

De lehet,hogy mas megtetszett neki vagy nincs ideje visszairni.

Kerdezd meg tole. Egy kerdesbe nem halsz bele:)

2016. márc. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Lehet nem ártana ha tudtok, összefutni egy személyes beszélgetésre. Szép, meg jó dolog, hogy online tudtok beszélgetni bármiről, meg képen látjátok egymást, de a fiúk vizuális és manuális lények. Egy darabig el vannak a virtuális szerelemmel, de ha egy bizonyos idő után sem sikerül elérniük azt, hogy személyesen is meglássák azt akit kedvelnek, hogy megérinthessék, hogy hallják a hangját és közben láthassák a szemét, akkor unalmassá válik a dolog.

A lányokat persze ez nem zavarja, hiszen a lányok sokkal inkább hagyatkoznak a képzeleteikre, mint a srácok, csak azt felejtik el, hogy a lányok és a fiúk különböznek ebben is. Ha valaha valakivel hosszútávú kapcsolatot is akarsz meg kell szokd, hogy a virtuális világ az nem azonos a valódi világgal. Ugyanolyan könnyű megkedvelni valakit pár mondat alapjén mint megutálni, anélkül, hogy egyáltalán tudnád azt kivel beszélgetsz. Ha egy embert valóban meg akarsz ismerni és ha később szorosabb baráti, vagy akár párkapcsolatot is akarsz majdan ápolni vele hosszútávon, meg kell ismerkedni vele személyesen is. A virtuális világban való kapcsolattartás, csak átmeneti lehet, nem pótolja az embert veled szembem, csak átmenetileg segít, hogy törődhess vele amíg legközelebb nem találkozol vele.

2016. márc. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!

Suliban szoktunk beszélgetni, de elhívni nem merem sehova eléggé visszahúzódó vagyok.

2016. márc. 29. 20:27
 4/9 anonim válasza:

Na ugyanez csak nem a neten....

Azt mondja dejo velem aranyos vagyok meg hogy szeret velem beszelgetni meg vicces vagyok de egyszer csak rám se hederít...

Idegesítő. Én reménykedem és persze én sem merem elhivni valahova....

Meg amikor arrol van szo hogy esetleg lehetnw valami köztünk akkor kiakad de egy barátnőm megkérdezte tőle hogy tetszek e neki (én is ott voltam) és azt mondta van esélyem.Mondjuk nálam ez fél êve tart úgyhogy.... Amúgy itt a tavasz sétáljatok eggyet. Engem a tavasz szele mellet séta közben az is megcsap hogy mennyire szeretem😊😄😉

2016. márc. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nincs abban semmi, ha elmentek együtt egy sétára valami akármi okból. Biztosan akad valami "nagyon fontos kérdés" amire csak ő tudja a választ a "Szeretsz-e?"-n kívül. Igyatok meg együtt egy kávét, egy kólát vagy kérdezd meg nincs-e kedve elkísérni téged könyvtárba, vagy a boltba, mert épp nem akarsz valamiért egyedül menni. Annyi ártatlen alkalmat ki lehet találni hogy tudjatok beszélgetni amennyit csak ép eszetekbe jut és még csak nem is feltűnő. :) Ha nemet mond rá. Még máskor is lehet próbálkozni. De ha látja hogy valamiért őt kéred meg ezekre, egy idő múlva csak rájön arra, hogy ez nem véletlen és ha esetleg kiderül hogy csak nem mert oda menni hozzád ő sem, de tetszel neki, akkor már könnyebb lesz neki is vagy neked megtenni a következő lépést.
2016. márc. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Udv! Velem is ez volt ( bar a nem ellenkezo volt) a csaj tetszett es rengeteget beszeltunk messengeren telefonalva vagy siman irva.... egyszer nem irt.. mondom: aah biztos dolga van.... ki derult hogy o eloszor nem erzett irantam semmit de a beszelgeteseink szinte vegen vhogy megtetszettem neki... o nem vhogy zavarba jott es nem irt vissza.... azt hittem en mondtam vmi sertot... ezt a baratnoje meselte nekem mert ra kerdeztem hogy mi a helyzet.... Most mar jo izuen kacagok azota o a bnom.... szoval szerintem ha ennyit beszeltetek mar akkor o is erezhet vmit... lehet hogy csak zavarba van vagy el akarja nyomni ezt a z erzeset UI: JO OLVASAST☺
2016. márc. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget!:)

Még azért várok 1-2 választ/véleményt!;)

2016. márc. 31. 20:12
 8/9 Ács Kriszti válasza:
Szerintem várd meg hogy ő keressen, mert ha nem keres akkor nem hiányzol neki :/ fölöslegessen meg nem éri meg irkálni neki...(saját tapasztalat)
2016. ápr. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 VM.111 válasza:
Szerintem ne aggogy, ha nem gondolja komolyan ugysincs mit veszitened! Szerintem találkozz vele sulin kivül, ha elmegy az nagyon jo jel, és ha kezd neked fontos lenni és ö is kb ugy közeledik hozzád, akkor légy vele öszinte. Nem baj ha nem ir neked önszántábol dalolva ! Egy fiu eleinte mindig visszahuzodob és félénkebb, kivéve hogyha kretén :D ha egyfiu rámenös nagyon, az csak rosszat jelent.... Általában !ne add fel, én 2 évet is kinlodtam valaki miatt akit szerettem.... Hiába, de te hátha sikerrel jársz és boldog leszel vele
2016. júl. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!