Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom megbeszélni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom megbeszélni a problémáim, a lelki "gondjaim" a barátommal. Minden pasi ilyen, vagy ez nem normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Bevallom érzékenyebb típus vagyok, nem is húzom női hisztikkela barátom pl. h nem volt a boltban a kedvenc alapozóm vagy értitek. Egyszerűen ha valami komolyabb témáról van szó vagy problémáról, lelki nyomásról amiért feszült vagyok, nekem nagyon jól esne megosztanom vele, de ő nem képes a tanácsadásra, meghallgatásra, vigasztalásra. Többször mondtam neki hogy ez engem rosszul érint. Pl. egyik barátommal történt egy durva eset elmeséltem a reakció: és? és vmivel elpoénkodta

nagyon sokszor van hogy nem mondok el semmit. Azt mondtah ő nem szeret a saját problémáiól beszélni senkinek se (pedig engem érdekelne), és hogy őt ezért se érdeli másé, meg ne várjam el azt mint a barátnőimtől hogy olyan megértő lesz velem. Nem azt várom el de nekem nagyon rossz hogy akkor csak a barátom bennem a szórakozást és vidám pillanatokat látja, de jön valami negatív és nem önthetem ki neki a szívem? Olyan jól esne ha megölelgetne v vmi. Pl. múltkor nagyon durván összevesztem a hugommal, nagyon csúnya balhé volt amiért rengeteget sírtam, elakartam neki mondani, de lerázott valami kis dologgal hogy majd megoldódik. Azt is mondta ha mégegyszer felrovok valami dolgot ami nem tetszik h pl nem hallgat meg elgondolkozik kettőnkről és lehet továbblép. ez már durva.

ti mit gondoltok?:/ (én tudom h apasik nem ennyire érzelgősek meg lelkizőse, de mégis csak a páromról van szó. 7 hónapja vagyunk együtt)

18L 20F


2016. jún. 4. 23:43
 1/8 A kérdező kommentje:

elhatároztam hogy csomó ilyen dolgot nem mondok majd el neki, mert előre látom mindig a reakcióit.. volt hogy valaki megbántott eléggé, és elmeséltem neki, ő meg közbe a telefonját nyomkodta. nem tudom én úgy döntöttem többet nem mondok el semmit, egyszerűen nem érzi át. tudomh pasi meg minden de akkora pasi már ne legyen.:/

annyiszor mondtam már neki..és szeretem őt nagyon rossz lenne nélküle összetörnék, de néha azt érzem h lelkileg nem bírom azt h mindent el kell fojtanom csak h ne tűnjek negatív barátnőnek és ne dobjon ki

2016. jún. 4. 23:49
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez elég gáz... Az én barátom még csak most tölti be a 14-et de olyan dolgokat tudtam neki elmondani amit senki másnak. A te barátod viselkedése gyerekes... A legbunkóbb osztálytársaim is jobbak ennél már ne haragudj de tényleg...


Elhiszem hogy szereted de nem hiszem hogy ez egy egészséges kapcsolat lenne...


Ha olyan ........ Hogy egy ilyen dologért dobjon akkor Tegye csak meg... Nem is... Te szakíts vele... Hidd el találsz jobbat is. Nem is kell nagyon keresned majd.


Ez persze az én véleményem.

14/l

2016. jún. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jah és ha valakinek kiöntenéd a lelked itt vagyok Írj nyugodtan.😉
2016. jún. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hidd el, nagyon kevesen vannak akik nem hallgatják meg a barátnőjüket. Én mindig meghallgatok mindent ami zavarja a női szívet, akármekkora hülyeség is legyen. Mert jobb ha egy férfi ad neki tanácsot és nyugodjon meg, minthogy ezen törje az agyát egész nap. Meg amúgy úgy néz ki, hogy csak a testiség miatt van veled, belsőd egyáltalán nem izgatja. Sőt, ha ennyire kimondja, hogy akkor elgondolkozik, akkor 100% :D

Te csak a szükségleteit elégíted ki, másra nem kellesz neki. Kifogtad a legalját. Én szakítanék a helyedben mert ez nagyon gáz.

21F

2016. jún. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nagyon nagy tapló a barátod. Mi az hogy nem hallgat meg nem vigasztal meg ha gondod van? Mondjukbén nagyon érzelgős fiú vagyok de azért minden pasitol elvárható egy minimális törödés a másik irányába.
2016. jún. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A barátod egy nagy tapló! Nem érdemel meg téged.....

NEm minden pasi ilyen! Én elásnám magam, ha így viselkednék. Én nagyon szívesen segítek, főleg a szeretteimnek. Hogy lehet valaki ilyen nemtörődöm?

2016. jún. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az én párom igaz az érzelgősebb kategóriába tartozik, de ha ilyet mondana én úgy dobnám ki, hogy észre se venné, olyan gyorsan repül.


Ez nem egyszerű "pasi dolog" ez érzéketlenség. Még a legnyugodtabb, legpasibb pasi ismerősöm/rokonom is jobban figyel a csajára, sőt barátaira, mint a te párod!

Szerintem akármennyire is nehéz döntés, vagy fájdalmas belátás, de jobb, ha inkább te szakítasz vele. Legalább azt a megaláztatást ne hagyd meg neki, hogy te vagy a hisztis kibírhatatlan csaj akit emiatt kidobott, hanem állj a sarkadra.

2016. jún. 5. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jó ég! Nagyon durva a barátod! Én is azt javaslom, amit a többiek, mert ennek hosszú távon nincs értelme, csak az időd vesztegeted. De, ha még nem vagy képes lépni, mert azt gondolod szereted (amit kétlek, egyszerűen csak a kortársaid azt tükrözik, hogy akkor vagy értékes, ha van valakid, ezért inkább vele vagy, ragaszkodsz hozzá) akkor is kérlek, hogy NE hallgasd el előtte a problémáid! Nyugodtan beszélj róla, mondd el újra és újra, kérd, hogy hallgasson meg. Azt is garantálom, hogy porig fog alázni mindannyiszor, de legalább megkímélheted az utánad jövő nőket. Mert, ha Te most elhallgatsz, azt fogja hinni, hogy ez tényleg így a normális, neki van igaza, és nagyon sok időbe és nőbe fog telni neki, hogy leessen, az érzelmi intelligenciája nagyjából egy afrikai gyilkos darázs szintjén lehet.
2016. jún. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!