Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális, hogy szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy szakítás után fél évvel is inkább egyedül szeretnék lenni, és nem vágyom párkapcsolatra, meg szerelemre?

Figyelt kérdés
Barátkozni, meg ismerkedni ismerkedek, de nem engedek közel magamhoz érzelmileg senkit, csak kedves vagyok velük. Úgy vagyok vele, hogy akit érdeklek, az keres, de én különösebben nem erőltetem meg magam, nem hiányzik senki,én jól meg vagyok a világomban, élvezem az egyedüllétet.
2015. júl. 10. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Nem vagy kapcsolatfüggő.
2015. júl. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs azzal semmi gond, majd ha olyanba fogsz belebotlani akiért majd meg őrülsz akkor másképp fogod gondolni.
2015. júl. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem fogok beleszeretni senkibe. Nem akarok érzelmileg függni senkitől.
2015. júl. 10. 18:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt, hogy beleszeretsz-e valakibe, nem igazán lesz lehetőséged eldönteni. Azt igen, hogy akarsz-e vele kapcsolatba kezdeni, vagy lebeszéled magad róla. Egyébként fél évvel egy hosszabb vagy nagyobb csalódással járó kapcsolat után még az is normális, hogy nem akarsz többé érzelmileg kiszolgáltatott lenni. Nekem is kellett 3-4 év, mire úgy gondoltam, szívesen kipróbálnám magam ismét egy kapcsolatban. Ha alapvetően nem férfigyűlölő vagy (ami pont azt jelenti, hogy nagyon is szükséged lenne társra, és csalódott vagy, amiért nincs), akkor élvezd az egyedüllétet. Tartogat ugyanannyi jót, mint mások számára a legjobb párkapcsolat.
2015. júl. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem abszolút az,én ugyanígy érzek,egy nagy csalódásom után még majdnem egy évvel is.Nagyon szerettem az illetőt,és a mai napig nem dolgoztam fel teljesen,hogy átvert.Ezenkívül jó most egyedül.Addig nem akarok belemenni egy kapcsolatba,míg újra nem találok valakit,aki megdobogtatja a szívemet.Ami nehéz lesz,mert érzelmileg kicsit kiégtem.
2015. júl. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, sőt, az egyedüllét még előnyödre is válhat. Ha ez alatt fejleszted a saját személyiségedet, később kevesebb eséllyel keveredsz bele zátonyos kapcsolatokba, mert ösztönösen érettebbek után fogsz nézni.
2015. júl. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem tudom, hogy normális-e. szerintem igen. mostanában divat szakítás után összejönni valakivel, nem baj, hogy még túl se vagy az előzőn...ennek a következménye, hogy tönkreteszel egy "ártatlan" embert, mert aki nem hülye, az érzi, hogy az újdonsült párja még talán mást szeret, vagy máshol járnak a gondolatai. nekem az előző kapcsolatom egy rémálom volt, fél éve már, hogy vége, nem akarnám visszakapni soha őt, de még fáj...és nem érzem úgy, hogy készen állok más fiúra, nem is akarok.eddig egy barátom volt "csak", de igazán boldog egyedül voltam, mindig is. talán csak a rossz emberrel voltam. majd egyszer kiderül. most én is úgy gondolom, hogy egy életre elég volt ebből a "kapcsolatosdiból". utáltam azt a kiszolgáltatott érzést.
2015. júl. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!