Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen ossze zavart, vajon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen ossze zavart, vajon lehet ebbol valami? (lent a tobbi, es bocsi az ekezet miatt)

Figyelt kérdés
Tehat.En 15 eves vagyok, es meg suli kezdes elejen megismerkedtem egy vegzos fiuval, akivel a kezdetektol fogva rohadt jokat hulyultunk. Akkor szakitottak a baratnojevel, es affele tamasz voltam neki. Reggelente sokszor egyutt mentunk suliba, es akkor is nagyon sokat beszelgettunk. Szinte majdnem mindent megtudtam vele beszelni. Neha gondoltam ra, hogy talan tetszik nekem, azert vagyok ennyire rahangolodv . De tudtam, hogy a korkulombseg miatt eselytelen a dolog. Aztan ket honap elteltevel ujra osszejottek a baratnojevel es nem beszeltunk. Kb fel ev eltelt, es ujra szakitottak, elvileg vegleg, es ujra nagyon joba lettunk, sot meg talan sokkal jobban, mint az elott. Es sokszor mondta, hogy nem akar kapcsolatot meg, hogy most szorakozni akar stb. Es nem olyan regen egyik nap beszelgettunk, es csak ugy mellekesen nondta, hogy sokszor elgondolkozott mar azon, hogy felszedjen engem, mert van, hogy sokkal ertelmesebb vagyok mint nehany 17-18 eves. En persze eloszor nem vettem komolyan, gondoltam persze, majd 19 evesen leall egy 15 evessel. Aztan egyre tobb utalasokat tett, amivel kezdett osszezavarni. Mert amugy nincs megveszve azert, hogy minden aron velem lehessen. Csak neha aprobb megjegyzeseket tesz, amiket nem tudok hova tenni. De viszont rengeteg lany oda van erte, akik sokkal jobbak nalam, es ezert nem tudom mit higyjek.
2016. jún. 6. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:

próbáld meg megbeszélni vele :)


"De viszont rengeteg lany oda van erte, akik sokkal jobbak nalam,"

lehet csak szerinted van igy és a srác őket észre sem veszi/venné :) ;)

2016. jún. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Epp ez az, hogy eszre veszi oket.. Nem egyel kavart.. Velem meg semmi.
2016. jún. 6. 19:56
 3/3 anonim válasza:
Állj a talpadra és mond meg neki. Nekem is van ilyen barátom, éveken keresztül kerülgettünk a tényt, hogy szeretjük egymást. Már 10 év után derült ki, hogy összejöttünk volna. Ma már mindegy mert mindkettőnknek megvan a párja, cserében a mai napig barátok vagyunk.
2016. jún. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!