Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hai! Totál nem tudok mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hai! Totál nem tudok mit tenni. Teljesen tanácstalan vagyok. Mit, és hogyan tegyek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy egy olyan zűrös ügybe keveredtem, ahol vagyok én és 2 másik lány, plusz egy másik lány aki később csatlakozott. Én nem vagyok egy olyan hűtlen sz@*házi ember. Viszont ez tényleg zűrös. Az első két lánnyal egy osztályba járok. Az elsővel (2. óta ismerem) a nyár folyamán kezdtem el beszélni. Először csak valami időtöltés szempontjából. De aztán komolyodott a helyzet. És nem köntör falazok, beleszerettem. Csinos is, és kedves, jófej és elég őrült meg fura :D De valahogy addig soha nem jutottunk h mi egy pár lennénk. igaz h suli miatt ez az év végéig nem is jönne össze. (Mivel elég gázos suliba járok... :/) Szóval nem tudom. Azt tudom h egy ponton én basztam el. De nem úgy hogy nagy sértődés vagy hasonló legyen, csak eléggé gázos volt... (ha nem baj nem részletezném) Akkor elvoltunk egy darabig, de (am ő ki is mondta h év végéig mindenképp várni kéne.) ő nem tudott tétlenül ülni, ezért össze jött egy másik fiúval. Pár napig úgy éreztem h azért csinálja h lépjek valamit... de nem... és akkor rám írt a második lány. Beszéltem vele, megismertem (az utolsó évben XD) és nagyon jól kijöttünk. Valahogy előkerült a kapcsolat téma, (teljesen megbízom mind a két lányba, és valahogy most egy ilyen szerelmi 3 szögbe kerültem... Mert ebbe a lányba is beleszerettem...) és valahogy úgy jöttek ki a szavak h nekem úgyse jön össze semmi. Folyton elrontom, és nem is vagyok egy szépség. Még a ... sem jönne össze (...=egy ronda, alpári bunkó lány) És akkor azt mondta h ő már rég össze jött volna velem, ha nem lennék az osztálytársa. Szóval olyan házinyúlra nem lövünk felfogása van. Amit ebben a suliban meg is értek. Szóval ez is gázos, De aztán megpróbáltam valahogy megoldani, de elég rosszul sikerült. Mert mind a két lányt megsértettem véletlen... Pedig nem akartam rosszat. Azóta se tudtam magamnak megbocsátani... Ők már mondták h nem gáz... Szóval megbocsájtottak. És most az első lány beszélt velem h szakított azzal a sráccal, és hogy sajnálja h lerázott. Mert akkor elmondta h a második lánynak ő szolt h beszéljem velem egy kicsit. És ő addig el akart felejteni. És közben bejött egy harmadik csajszi... online ismertem meg, egy játékban. És nagy sao fan vagyok (meglehet kövezni, nem érdekel.) és úgy gondoltam talán nekem is király lesz. Bár viszonylag sokat beszéltünk, és játszottunk, nincs nagy esélye.... Nem bp-én lakik. Hanem jó messze künn a fenébe. És szinte lehetetlen, mivel nem dolgozhatok folyamatban, és nem tudom megcsinálni h felköltözzön vagy én le... vagy valami. Még csak hétvégi találkák sincsenek, mert mit mondjak?... csóró vagyok. És én nem kérek kölcsön. Anyámtól is csak annyi h ruha és kaja. Meg most megyek táborba és azt fizeti. De am minél kevésbé szeretném ha rám kéne költeni. Én magamtól akarok mindent elérni. Szóval az nehéz... És én ebbe a két lányba tényleg beleszerettem, és nem tudok dönteni. És mellesleg, ha szeretek valakit, azt tényleg szeretek. És nem tud elmúlni... ilyen nincs. Valami tanács? Már lassan eret vágok... Nem tudom mit tegyek... :( Kérem h suttyók ne zaklassanak, előre is köszi a válaszokat!

#tini #szerelem #fájdalom #szerelmi háromszög #érvágás #SAO #MÉG VÉLETLEN SEM TÁRSKERESÉS!
2016. ápr. 12. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha igazán szereted volna a másikat akkor nem szerettél volna bele a másikba csak játszadozol velük.
2016. ápr. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ecc pecc kimehecc
2016. ápr. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem! Én tényleg nem ilyen vagyok! Csak fogalmam sincs mit kéne tenni. És aki még nem volt hasonló helyzetben meg se érthet igazán. Én tényleg nem tudok választani. És kérlek higgyétek el hogy tényleg fáj, hogy ilyen b*r*m@rcú vagyok... És tényleg mindent megteszek.
2016. ápr. 12. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!