Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha eddig nem történt semmi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha eddig nem történt semmi sem, lehet esély arra, hogy 4 nap alatt leesik a srácnak, hogy tetszik? Vagy már ne reménykedjek?

Figyelt kérdés

van a suliban egy srác, aki nagyon tetszik, 1 osztállyal felettem jár.


eddig ránézni sem nagyon mertem, de most, hogy már csak 4 nap van a suliból rájöttem, hogy teljesen hülye voltam, hogy eddig nem csináltam semmit sem...


szerintetek, ha mondjuk most már tényleg erőt veszek magamon és legalább tartom a szemkontaktust, és esetleg rá is mosolygok, akkor leeshet neki, hogy mi a helyzet?

vagy már késő?


kort és nemet is légyszi :)


16/



2016. jún. 6. 21:02
 1/1 anonim ***** válasza:

What about odamenni hozzá és dumcsizni vele egy sort? Esetleg elhívni valahova? Manapság már úgyis olyan nagy divat az egyenjogúság,úgyhogy nem kell feltétlenül rá várni, hogy észrevegyen..de tényleg,nem akarok bunkó lenni vagy ilyesmi,teljesen komolyan mondom, hogy Te is leszólíthatod..:)


22/f

2016. jún. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!