Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Együtt fogok táborozni nyáron...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt fogok táborozni nyáron a volt barátommal! Hogy viszonyuljak hozzá? 14L

Figyelt kérdés
Pár hónapja szakítottunk, és volt egy tábor amit nem tudtam lemondani, és kerülni sem tudom mivel egy csapatban leszünk. Legyek kedves hozzá vagy észre se vegyen? Mit csináljak? Segítsetek!:O

2016. jún. 7. 20:22
 1/2 A kérdező kommentje:

*észre se vegyem

Elírtam:D

2016. jún. 7. 20:23
 2/2 anonim válasza:
ne legyél vele túlságosan kedves (azt fogja hinni h nyomulsz rá:) viszont ne játszd a "megsértett hercegnőt" sem. Viselkedj úgy vele mint a többi ott lévő fiúval, maximum egy picit hidegebben:) /L
2016. jún. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!