Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha ver a barátom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha ver a barátom?

Figyelt kérdés

Már 5 hónapja vagyunk együtt de az utóbbi 2 hónapban teljesen megváltozott, mintha valahogy agresszív és birtokló lenne velem. 2 hónapja azt beszéltük hogy hova menjünk el együtt nyaralni és amikor nem azt mondtam amit ő szeretett volna teljesen kifordult magából. Elkezdett velem üvöltözni hogy márpedig mi oda megyünk ahova ő mondja mert az övé vagyok. Másnap bocsánatot kért és meg is bocsátottam neki egy kis habozás után. Aztán legközelebb csak május elején lett teljesen idegbeteg attól h az új munkatársam randira hívott és hogy miért nem mondtam meg neki (mármint a barátonak) amint elhívott idézem:"az a semmirekellő ...

Ekkor már valósággal féltem tőle. Másnap később értem haza mert a munkahelyen értekezés volt. Amint beléptem az ajtón megvádolt azzal h megcsalom. Teljes erőmmel azon voltam h tiltakozzak és ekkor felpofozott. Azóta gyakrabban is elfordult h aprósgokért is megvert. Annyira h lila foltos maradt az oldalam és a szüleimnek azt kellett hazudnom hogy leestem a lépcsőről.

Olyan borzasztó.

Az összes közösségi oldalam jelszavát tudta és mindig mindenben ellenőriz. (ezt is egy kamu-email címmel csináltam)

Annyira félek tőle hogy nem merek szakítani.

Mit tegyek ha egyszerűen fájdalmas és félelmetes erről beszélnem?

Ha megtudná hogy csak gondolni akartam arra hogy elhagyom el sem tudom képzelni mit műveln velem.

A bántó kommenteket légyszi mellőzzétek.

Eleget sírtam így is.



2016. jún. 7. 22:33
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Tudom milyen... Ebben a helyzetben vagyok én is. A lényeg hogy csak egyszer kell erősnek lenned... Csak akkor mikor feljelented...


Ha ez nem megy... Akkor mond el szüleidnek... Gondolj arra hogy nem egy hónapig kell bátornak lenned csak eddig még egy embernek kinyögöd aztán ő segít.


Hidd el nem bánod meg... Elhiszem hogy szereted a párod meg minden... De ez nem lehet így tovább...

2016. jún. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom!!...

Először is mondd el a szüleidnek,mindenképpen!!!aztán majd eggyütt ki találjátok hogy mi legyen....

Ha szeretnél írhatsz privit:)

17/l

2016. jún. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Komoly? 2 lány is WTF.. JESUS milyen emberek léteznek :(. nagyon sajnállak, szerintem mond meg szüleidnek, segíteni fognak neked és tuti, hogy hozzájuk költözhetsz majd egy ideig.. Áhh remélem rendbe jössz.

17F

2016. jún. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

Nekem is írhatsz ha akarsz...

(1-es voltam)

2016. jún. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
akkor ellenkell támadni,lehet finoman és durván,finoman nem tudom hogy kellene a másik lehetőségre annyit mondok hogy tudok durva lehetőségeket de jobb ha nem osztom meg,aki nőt ver azt durván el kell p*csázni
2016. jún. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
76%

Ha ver a párotok, miért nem szakítotok?? Sose értem meg a nőknél. Még csak nem is a férjed. Nincs is gyereketek. Miért vagytok együtt egy olyan emberrel aki ilyen? Vicc. És ezt most nem bántásként írom. Egyből szakítani, hölgyek!! Nem annyira nehéz az.

21F

2016. jún. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Holnap reggel munka helyett a szuleidhez megy ..bizz bennük segiteni fognak soha tobbet nem bánthat téged es idővel te is tudsz majd továbblépni. Fő hivni vagy keresni es elmondod neki hogy vege es neis keressen. Termeszetesen nagyon figyelj arra hogy ne legyel magadban ... Es hidd el hamarosan pontot tehetsz ennek a kapcsolatnak a végére. Biztos nehéz mert rettegsz tole hogy ha nem mész munkából m. Ha nem er el telefonon stb.... De hidd el ez igy nem élet számodra kitartás. Sok erőt kívánok Neked.
2016. jún. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

Hehe... Csak akkor ha meg vagy fenyegetve... Nekem nincsenek barátaim akik segítenek... Szüleim nem is szeretnek (esküszöm... Szemembe mondták)

Neki meg ott vannak a heverjai akikkel simán jön azt megver... És a fenyegetést el sem mondom...


Mindig könnyű mondani hogy szakítsunk de tudni kell a mögötte rejlő dolgokat is...

Kedves 6-os

2016. jún. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

#6

Te magadtól vagy ilyen hülye,vagy fogják a kezed???-_-

2016. jún. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
De nincs egy, EGY!! férfi se aki segítene nektek, hogy elmenjen veletek ameddig kidobjátok azt a szemetet?? Nekem egyik lány ismerősöm, tök mindegy hogy mennyire vagyok jóban vele, mondaná hogy figyelj, ver a barátom és nem merek szakítani vele :/ Akkor mondanám, hogy megyünk majd páran, elkísérünk és megmondjuk neki hogy fogja vissza magát és nem nagyon akarjuk a lány közelében látni többet. Ilyen egyszerű..
2016. jún. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!