Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit kéne csinálnom?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit kéne csinálnom? van egy srác aki nagyon nyomul rám de nekem nem jön be mit mondjak neki hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés
2016. jún. 8. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Hol nyomul? Életben vagy vituálisan?? Ha virtuálisan, akkor tiltsad oszt kész :D

17F

2016. jún. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

hát virtuálisan már letiltottam de most azt hiszi nincs nélunk internet vagy valalami ilyesmi..

de sajna élőben is próbálkozik..:(

2016. jún. 8. 19:05
 3/7 anonim ***** válasza:
És hány évesek vagytok? Próbáltad már nyiltan elmondani neki? :O
2016. jún. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mondd el neki szemtől szembe. Ne mások előtt, mert azzal nagyon leégeted szegényt, hívd félre, hogy beszélni szeretnél vele, és elmondod, hogy ne haragudjon, de neked nem jön be, és ez nem menne így. Meg fogja érteni szerintem.
2016. jún. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

16

de osztálytársak úgyhogy ez így mégrosszab..

az tényleg rossz ha azt mondom neki legynk csak barátok?

2016. jún. 8. 19:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Istenem, csak mondd meg neki, hogy roha... akarom mondani kopjon le. Nem kell a körítés.
2016. jún. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Majad igyekszem

2016. jún. 8. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!