Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ki vagyok készülve egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki vagyok készülve egy lány miatt! Egyszerűen nem tudok mit tenni nélküle! Mit kellene csinálnom?

Figyelt kérdés

Röviden,mert nem szeretném senki idejét húzni:

-Nem tudok miatta éjfélnél előbb elaludni mert rajta jár az eszem.

-Nincs étvágyam,vagy rohadt sokat eszek.

-Nem menőzésből,de annyi cigit elszívok a jelenlegi lelkiállapotomban hogy nem igaz.

-Félek emberek közé menni.

Konkrétan őrülten szeretem,de nem tud rólam semmit.Osztálytársam,nem úgy értem,csak nem érti amit én érzek.



2015. szept. 22. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondd el neki. Nem veszthetsz semmit...
2015. szept. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De még csak tizedikes vagyok!Hát...ez a baj.Ha nem az lenne már mondtam volna neki...Még három évig nézzem őt?Nem fog menni.
2015. szept. 22. 21:17
 3/3 anonim válasza:

Próbálj meg közel kerülni hozzá. Kezdetnek egy szia, rövidebb beszélgetések, de ne tolakodj, az megijeszthetné a lányt. Próbálj meg kedves lenni hozzá. Ne próbálj úgy bevágni, hogy ordibálsz az osztálytársaiddal, vagy olyat csinálsz ami nem is illik hozzád.

Itt van pár tipp:

-Kezdetnek köszönések, rövid beszélgetések

-Mosolyogj, a lányok nem szeretik az unalmas és folyton komor fiúkat (mármint a legtöbb lány nem)

-Legyél udvarias

-Próbálj meg vicces lenni (de ne vidd túlzásba)

Ne ragadj rá, mert a lánynak elege lesz belőled, de azért ne is tartsd magad túl távolt tőle.

Ezeket kezdetnek próbáld meg ezeket, utána meg haladhatsz tovább, de ne siesd el.

Ha a lány szerelmes valaki másba, ne add fel ;) Remélem nincs.



Egy tanácsadó lány

2015. szept. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!