Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek? Voltatok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek? Voltatok hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Szóval van egy fiú akivel nagyon megkedveltük egymást. én 16 vagyok ő 20. csak az a gond hogy ő minden nap dolgozik és hetente csak hétvégenként tudnánk találkozni. ti hogy oldottátok meg ezt a helyzetet? és a korkülönbséget a szülőkkel?

2016. jún. 9. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem egy 10 évvel időseb pasim volt, nem mondtam el. Csak akkor mondtam volna el a szüleimnek ha már jó ideje együtt lettünk volna.
2016. jún. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Barátom majdnem évvel idősebb nálam, ő is dolgozik. Minden szombaton találkozunk, délután megyek hozzá, késő este jövök, plusz hétközben egyszer elmegyünk sétálni. Nehéz, de megoldjuk.

Nálunk annyiban más a helyzet, hogy én már nagykorú vagyok.

2016. jún. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, az "majdnem 4 évvel".
2016. jún. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A nagyon kedvelés nem jelent kapcsolatot..... addig nem értem ezt az igyekezetet.


Én úgy oldottam volna meg, hogy nem mentem volna bele egy olyan kapcsolatba, ahol már az elején ilyen problémák vannak.

Megelőzés - ezzel a fiúval riktán tundék találkozni, így inkább keresek magamnak másikat, amíg ki nem bszok magammal azzal,hogy elkezdek iránta érezni valamit.

Na te ezt nem tetted meg. Gondolom.


Korkülönbség? 16 évesen 2-3 hónap után minden lány szétteszi a lábát. 20 éves kortól pedig remek manipulátorok a srácok, amíg meg nem kapják a puncit. Ne dőlj be a nyálas szövegnek! ÉS legalább te légy kivétel....


Bocsi,hogy ilyen negatív vagyok, de valahogy innen is tökéletesen meg lehet közelíteni

2016. jún. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!