Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lány (osztálytársam) nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány (osztálytársam) nem akarja elhinni hogy valóban szerelmes vagyok belé, de ő csak szórakozik velem, de akkor nem emlegetné mindig ugyan ezt a kérdést nem (hogy szerelmes vagyok belé nem? ) aztán megváltozott és agresszív lett velem

Figyelt kérdés
Én nem is bántottam soha ,nem értem miért lett velem ilyen agresszív ..igaz egyszer összevesztünk,de akkor se kéne mindennek lehordania engem..és még mindig bánt ..

2016. jún. 10. 21:10
 1/4 A kérdező kommentje:
és én nem játszottam sose vele
2016. jún. 10. 21:11
 2/4 anonim ***** válasza:
Hány éves is az a lány? Kérdezd meg tőle mi baja van.
2016. jún. 11. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hány éves a lány az tényleg fontos lenne,egyébkent,lehet,egyszerűen meg akarja tudni,hogy mit érzel.Lehet a barátod akar lenni vagy nemt tudom
2016. jún. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet h ugy érzi h pont te vagy az aki csak szórakozik vele... Ennek az oka lehet önbizalom hiány vagy mar verte at ot fiu es nem tud bízni benned... 😉 szerintem alj oda ele es beszéljetek meg.. Mert lehet h csak elcsusztatok egymas mellet... O is gelre értett meg te is... 😉 14/l
2016. nov. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!