Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy lány nem fogadott el,...

Ha egy lány nem fogadott el, akkor érdemes ilyenekről agyalni?

Figyelt kérdés

Kétszer is elküldött, először "most nem kell senki", majd "ha kell valaki, majd kiugrik a szivem a helyéről, és ez most nincs meg".


Ilyenkor a pasik agyalnak: hol ronthattam el? Önbizalmat nem sugároztam eléggé? Nem nézek ki jól? Baj volt a kisugárzással? Vagy az első esetnél ott kellett volna hagyjam, jól lefosni, és akkor utánam jön?


Vagy ezekről mind nem érdemes gondolkodni, mert aki bejön, az szimplán bejön külsőre+belsőre, és nem lehet változtatni?


2014. máj. 18. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne agyald túl a dolgokat.
2014. máj. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Utolsó mondatodban ott a válasz.

Hacsak nincs valami lelki problémád, ami rányomja az egész lényedre a bélyegét, akkor egyszerűen csak nem volt szerencséd.

Nincs veled semmi baj, csak neki éppen te nem tetszettél akár külsőleg, akár belsőleg.

Ettől még hatszor tíz a huszonharmadikon lánynak meg tetszel, csak össze kell velük futni :D

2014. máj. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
tehát elvileg ha összejön, akkor "simán" összejön, és ha nem, az egyikünk hibája sem? Nem lehet olyan, hogy "amúgy jóképű a pasi, de nincs kisugárzása/önbizalma, igy nem kell?"
2014. máj. 18. 17:29
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet olyan, hogy "amúgy jóképű a pasi, de nincs kisugárzása/önbizalma, igy nem kell?"


Dehogynem lehet, erre utaltam is a válaszomban is. De belső tulajdonságot nem érdemes eljátszani, mert egy egész életen át nem színészkedhetsz.


Nálam pl az a gond, hogy bár kellemes társaság vagyok és jó ember, nagyon fiatalnak nézek ki és vékony is vagyok (177 cm, telizabálva magam 65 kg). Szóval elkezdtem edzeni, hogy az esélyt megkapjam a beszélgetésre, mert ha ez meglesz, akkor már nincs olyan nagy probléma. Mármint ha a fejem is nagyjából bejön a nőnek. Csak a kinézetem miatt a korombeliek (23-27 közöttiek) nem vesznek komolyan, és elhajtanak, mondván "kicsi vagyok én még hozzájuk". Pedig sokszor évekkel fiatalabbak, mint én.

2014. máj. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!