Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Páromról (fiú) most derült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromról (fiú) most derült ki, hogy van egy "barátja" (lány), aki a párom szerint neki a fogadott "húga"?

Figyelt kérdés
Nők, ti mit szólnátok? A páromnak van valódi lánytestvére és fiútestvére is. Akkor minek is még egy "örökbefogadott" hugi, aki mellesleg a barátja is?

#fogadott húg
2015. ápr. 8. 21:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Miért ne? Ha nem "nappal húgom, éjjel dugom" kapcsolat, hanem egyszerűen közeli barátság, azzal semmi probléma nincs. Nekem is van tesóm és olyan barátom (fiú és lány is), akik legalább olyan közel állnak hozzám, ha nem közelebb. Féltékenykedni tök fölösleges, azzal csak eltaszítod magad mellől a srácot. Ha eddig nem jöttek össze, akkor ezután sem fognak, az pedig alapvetően rajtad múlik, hogy a romantikus kapcsolat mellett baráti szinten milyen közel tudsz kerülni hozzá.
2015. ápr. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nekem ez akkor is fura. Egyik ismerősömnél se hallottam ilyet, hogy valaki egy "örökbefogadott" hugit vagy bátyókát "tart".
2015. ápr. 8. 21:10
 3/13 anonim ***** válasza:
nekem is akad pár "egy éjszakás" és folyamatos "szó nélkül vetkőzős, jól+B" fogadott hugicáim xĐĐĐ make you make youu loveeemeee xDD
2015. ápr. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Azt meg honnan tudnám, hogy volt-e köztük valami, nyilván nem mondja el!
2015. ápr. 8. 21:12
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem is van "fogadott nővérem" úgyhogy van egy igazi is (az ő barátnője). Neki nem volt testvére de mindig is akart egyet így azt mondom, hogy majd úgy csinálom mint ha a nővérem lenne. Ennyi.
2015. ápr. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen fogadott bátyám ifjúkoromban (nő vagyok.) Alapból inkább fiús lány voltam (mentalitásban, nem külsőre:-)), rengeteg haverom volt, akik meg is választottak tiszteletbeli fiúnak, ezzel a sráccal pedig nagyon jó barátok voltunk. Nekem is volt kapcsolatom, időnként neki is emellett, semmi nem történt köztünk, noha előfordult, hogy együtt aludtunk (buli után az albijában pl., a kolesz nagyon messze volt onnan.) Elsodort az élet egymás mellől minket, ritkán találkozunk, de mindig úgy tudunk beszélgetni, mintha előző nap láttuk volna egymást utoljára.

Elismerem, ritka az ilyen, de tényleg létezik, ne féltékenykedj, sztem nincs rá okod.

2015. ápr. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Miért, 5-ös, te férfi vagy, és komoly kapcsolatod van, és mellette van még egy "fogadott" nővéred is?
2015. ápr. 8. 21:18
 8/13 A kérdező kommentje:
Na ne mondjátok már, hogy ha valakinek komoly kapcsolata van, akkor tök happy, hogy mellette még ellenkező nemű "fogadott" hugicája is legyen.
2015. ápr. 8. 21:19
 9/13 anonim ***** válasza:

6-os vagyok. Az én párom (3,5 éves kapcsolat volt) nagyon jó viszonyban volt a fogadott bátyámmal. Igazából az egyetlen konfliktusunk az volt, amikor kirúgtam a fiút, és jóval később összejöttem egy másik sráccal, ő ugyanis nem volt szimpi a bratyónak (mint később kiderült, igaza is volt, sajnos.) Az exemmel még sokáig tartották a kapcsolatot.

Nincs ezzel semmi gond. Egy kapcsolat a bizalomra épül, ha ennyire nem bízol a párodban, érdemes magadon is elgondolkozni...

2015. ápr. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
6-os, ez nagyon nem ugyanaz, mint a te helyzeted, mégcsak nem is hasonlít!! Ugyanis nálatok neked volt egy fogadott bátyád, azaz neked volt jó, és aztán vele haverkodott a párod. Nem neked kellett jókat vigyorognod ahhoz, hogy a párod más nőkkel is puszibarát!
2015. ápr. 8. 22:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!