Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti mit vennétek már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mit vennétek már "nyomulósnak"?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki azt hiszem hogy tetszik. Tegnap kb. 2 óra hosszát cseteltünk, és nagyon jófejnek tűnik, egy hullámhosszra is jutottunk...

A barátnőim mondták ma, hogy ne én irjak, a fiú "feladata" hogy irjon. Azt hittem hogy nem fog, de aztán délután mégis. Nagyon boldog voltam.

De azért én se várhatom, hogy mindig ő irjon először, én is szeretnék kezdeményezni. Viszont, nem akarok állandóan, minden nap rajta csüngeni, mert elég idegesitő lennék, kb. mint egy hisztis liba.

Ti mit vennétek már irritálónak? Vagy egyáltalán ne is irjak, ha akar majd ő fog?

De ha nem, akkor ennyi volt? Nem dumálunk többet, max fél év múlva, amikor lehet hogy már lesz barátnője...?


Lehet hogy kicsit értelmetlen kérdés, de úgy mégis, kiváncsi vagyok mindenki véleményére... ^^


(Annyit azért tudni kell, hogy élőbe még úgy igazán nem dumáltunk és nem is lakunk egy városban. Viszont, tegnap azt mondta, ha majd egyszer jön ide, mert elég sűrűn jön errefelé, akk szól, és birunk dumálni normálisan.)

Köszönök előre is mindent. ^-^



2016. jún. 13. 18:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Írj neki majd mindenképp. Fontos a visszajelzés egy srác számára, hogy érdeklődő vagy iránta. Ő is érezheti ugyanígy "zaklatónak" magát, ha mindig csak neki kell kezdeményezni a beszélgetést. Sok sikert! :)
2016. jún. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, lehet hogy igazad van. A mindennapos ráírás már lehet hogy sok, nem...?
2016. jún. 13. 19:10
 3/11 anonim ***** válasza:
ha terhes lesz tőlem úgy hogy le se akartam vele feküdni .
2016. jún. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Írj neki,hogy tudja:te is érdeklődsz iránta.
2016. jún. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj... Attól, aki tetszik, semmi sem túlnyomulás. Írhatna nekem éjjel nappal is, örülnék neki, mert tudnám, hogy érdeklem őt. Aki viszont nem tetszik, attól már túlságosan nyomulós lenne ez a minden napi chatelés.
2016. jún. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát, én nem tudom, hogy tetszek-e neki. Legalábbis, lányoknál sűrűbb hogy csak cseteléstől belezúgnak valakibe, és szerintem egyelőre csak haverkodni akar...
2016. jún. 13. 20:09
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem tetszene, ha valaki minden nap írna nekem. :D Bár én elég szeretethiányos vagyok. :P Én is pont tegnap beszéltem egy lánnyal.. de sokat beszéltünk, szóval ma kicsit ritkábban írtam, és rövidebbeket, nem veszek észre rajta nagy érdeklődést, így tudom, hogy nem érdeklem. :S :D

Te is írj ritkábban, ha hosszabb üzeneteket ír, és ő is kérdez tőled, akkor nem zavarod, ha letudja egy "igen"-nel példaként, akkor lehet felesleges fárasztanod magad. :)

2016. jún. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszene, ha minden nap rám írna, vagy lenne rendesen beszélgetés, és nem csak egy egy röpke válasz. Egyedül annyi ne legyen, hogyha nem ír rögtön vagy pár órán belül stb. akkor ne írd neki hogy "merre vagy, itt vagy, hova tűntél" ilyeneket, mert az már ráakaszkodás lenne XD
2016. jún. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon cukik vagytok.
2016. jún. 13. 21:34
 10/11 anonim ***** válasza:

"Viszont, nem akarok állandóan, minden nap rajta csüngeni, mert elég idegesitő lennék, kb. mint egy hisztis liba. "

Na igen, ez nyomulós lenne. Illetve inkább csak idegesítő. Ne írj rá sokszor, adj neki alkalmat,hogy ő is keressen. Ha soha nem keresne, akkor annak oka lenne és nem érdemes komolyabban számolni vele..

2016. jún. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!