Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy haveri társaságból származ...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy haveri társaságból származók tabu témák? 17/L

Figyelt kérdés
Tegyük fel van egy "banda", akik azok a tipikus mai fiatalkorúak ideáljai. Ha az egyikkel csókolóztam egy buliba és mondjuk utána héten a még helyesebb (fokozás kedvéért) haverja odajön, nagyjából ugyanezekkel a célokkal.. illik elutasítani, csak mert hát mégiscsak volt valami a haverja és köztem, vagy ez ne gátoljon semmiben? (Ez mind csak elképzelés és puszta kíváncsiság, hogy mit illik tenni ilyenkor)
2016. jún. 13. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem az hogy illik elutasítani, de ha nem akarod hogy a "banda" témája legyél hogy te bárkivel csókolózol (ebből következik majd azt hiszik másra is kapható vagy) akkor nem teszed meg.
2016. jún. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nincs olyan, hogy illik vagy sem, szerintem. jo, persze, ha az egyikkel eveket jartal volna, akkor a kovetkezo buliban szakitas utan nyilvan nem illene lesmarolni az exed haverjat, de ez is inkabb normalis esz, mintsem illem kerdese.

igy, hogy csak egy kis kavaras volt, nem kell elutasitsd a masik sracot, csak kerdes, hogy mi lesz ha ezzel osszejossz....utana kozos tarsasagba jarni nem lesz neked fura?

2016. jún. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

Egymás után többel is? Az ilyen lány ri.banc jelzővel lesz ellátva, jogosan.

Buliban csókolózni szintén gáz. Rettentő felszínes.

Randin meg ilyesmin oké. A csók érzelmes dolog, a bulis smacizás csak vicc....


Ugye nincsenek ilyen szándékaid? Mert én az ilyen lányokat csak kinevetem.

2016. jún. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon negatív véleménnyel lesznek Rólad. Az is, akivel nem akarsz majd csókolózni.
2016. júl. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
53%
így lesz egyszerhasználatos farokápoló a lányokból :D először a csók aztán 5 emberrel ébredsz akik közül egyet ismersz
2017. jún. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!