Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Osztálytárssal járni tabu?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osztálytárssal járni tabu?

Figyelt kérdés
Most vagyok 9.-es és van egy lány osztálytársam aki tetszik nekem és szerintem én is tetszek neki(mindig elpirul ha szemtől szemben vagyunk) viszont Hallottam hogy nem szerencsés osztálytárssal járni, akkor felejtős az ötlet hogy megpróbáljak összejönni vele?

2016. jan. 27. 21:00
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Csá kivagy
2016. jan. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez miért fontos kedves első?
2016. jan. 27. 21:04
 3/10 NeymarjrLau ***** válasza:
100%
Nem tabu, csak nem ajánlatos, mert ha rosszuk végződik, akkor bizony sokszor fog adódni kínos helyzet vele kapcsolatban.:/ Tapasztalatból mondom, hogy nem jó ötlet, de persze vannak kivételek és ha úgy érzed, hogy menne,próbáld meg!:)
2016. jan. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem tabu, udvarolj csak szépen, hódítsd meg!
2016. jan. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Attol fugg...

Adtok es masok velemenyere...

De amugy en is 9. Es vagyok gimnaziumba es mar tobb mint 1 honapja vagyok egyutt egy osztalytarsammal egesz jo...

Igaz hogy neha veszekszunk de azert van mert surun latjuk egymast...

De amugy van meg idod eloszor csak beszelgess vele komolyabban aztan hivd el valahova vagy kiserd haza vagy buszmegalloba vagy valami...

Es ha kolcsonos akkor arra ugyis rajottok mind a ketten nyugi...

Es van benne amugy valami hogy az osztalytars az tabu de csak akkor ha nem birsz a sarkadra allni...

Szoval...sok sikert

Probald meg baj nem lehet belole

2016. jan. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Másfél éve vagyunk együtt. Ha tényleg szereted ez ne állítson meg. 18l
2016. jan. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tabu, de vigyázz. Főleg mivel kilencedikes vagy, tehát még le kell húznod pár évet az osztályodban. Ez pedig azt jelenti: ha rosszul végződik a dolog (és lássuk be: 3,5 év bizony hosszú idő, kevés kapcsolat tart ki ebben a korban ennyi ideig!), akkor bizony minden nap kínos lesz ránézned. Tapasztalat. 18f
2016. jan. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Házi nyúlra nem lövünk. Nem véletlenül találták ezt ki. Nekem van két osztálytársam akik együtt voltak aztán miattuk az osztály is kettészakadt. Persze azóta barátok de akkor se túl jó. A túl sok együtt lét amúgy se jó. Csak ki lesztek rekesztve az osztályból.
2016. jan. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom miert lenne tabu en jartam osztalytarsnommel es semmi nem lett utana nem utaljuk egymast meg semmi
2016. jan. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem mukodhet, nalunk sok pelda van ra a suliban.
2016. jan. 28. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!