Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FIÚK/ÁNYOK! Külső vagy belső?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK/ÁNYOK! Külső vagy belső?

Figyelt kérdés

Ti hogy szerettek bele valakibe? Mik a lépései? Hogyan történik az egész?

Nem-nem vagyok perverz, csak érdekel, mert soha nem voltam szerelmes és már kezd idegesíteni a dolog és szerintem nekem nem szánt senkit a sors..

17F



2016. jún. 14. 18:09
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Belső az ami megtart
2016. jún. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:

Hát nézzen ki valahogy

Aztán ahogy az első írta a belső marasztal

2016. jún. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Hát elősször is kell testi vonzalom, ha az megvan és a személyisége is oké, nem örűlt, kedves,aranyos,vicces..akkor szokott ugy megtetszeni valaki, az idő múlásával (miközben elmegyünk randizni stb) akkor szokott érződni hogy többet érzel mint az elején, elkezdesz kötődni hozzá, hiányzik, állandóan vele lennél legszívesebben.
2016. jún. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Aham, én őrült vagyok :)
2016. jún. 14. 18:13
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Hogy őrült?

Az a bohókás vagy aki arról képzeleg hogy valakit feldarabol?

2016. jún. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Sajnos mindkettő :D
2016. jún. 14. 18:17
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Akk ha látsz egy játék babákkal teli házat menj. Be és ismerkedj meg a tulajjal biztos jól kijöttök

És boldogan éltek mígy felnem darabolták egymást. Vége!:D

2016. jún. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

De én nem szeretem a férfiakat :O.

Nekem egy lány kell, aki hasonlít rám :3

2016. jún. 14. 18:22
 9/30 anonim válasza:
Sok időt kell töltened valakivel ahoz, hogy érezz valamit valaki iránt. Legalábbis én nem hiszek a "szerelem első látásra" dumában. Sok ismerősöm van, aki több randi után szeretett bele a másikba
2016. jún. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Az őrültet úgy értettem hogy nem követ hazáig,nem töri fel a fb omat és irkálgat a nevemben, nem hazudgál a nevemben másoknak
2016. jún. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!