Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek mi tetszik egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek mi tetszik egy fiúban? Akár külső, akár belső szempontjából. Mit tartotok fontosnak? 18/F

Figyelt kérdés

2016. jún. 2. 12:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Kulsore nincs nagyon idelom, annyi h apolt legyen :)

Belsore legyen huseges, megerto, legyen egy egeszseges onbizalma, nembaj az sem ha visszahuzodo de legyen hatarozott,...

(Es ne csak arra keljek neki, amugy is szeretem a bujos fiukat)

2016. jún. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2016. jún. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2016. jún. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
3/ ebből most mi derült ki xDD
2016. jún. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
?
2016. jún. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Kulsore kb annyi, hogy ne hanyagolja nagyon el magat, a tul izmos sracok annyira nem jonnek be, de ha en is foglalkozom a kulsommel, azert nem lenne rossz, ha o is adna magara😄 de tenyleg nem kell tulzasba esni csak azert egy picit latszodjon😄 Belsore meg: Szeretem a regimodi sracokat
2016. jún. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Bocsi lemaradt veletlen elkuldtem a felet😂😂 Szoval belsore: Regimodi, kedves olyan akivel lehet programokat szervezni, ha szereti az allatokat, az is nagy plusz😁 most ennyi jutott eszembe
2016. jún. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Külső: engem a magas és kicsit pocakos fiúk vonzanak. :) Ne legyen páva.

Belső: legyen okos, jó humora, becsületes stb :)

2016. jún. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Én kifejezetten szeretem a kisebb aranyosabb tipusu fiukat, nem kell kigyurt állatnak lennie, legyen ragaszkodó és ne nézzen meg másokat az utcán ha én vagyok neki, szeretem ha van valakinek humora,sokan leszolják a pávákat de nekem nincs velük bajom amig normalisak velem, persze mindig vannak kivételek
2016. jún. 5. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Külsőre kevés embernek van ideálja,engem például a kisugárzás fog meg.

Az esetek nagy részében a magabiztos fiúk vonzzanak,de nem tűnnek beképzeltnek.De ha elég mersze van odajönni hozzám,az már bőven elég.

Legyen hűséges és intelligens. Azonban mivel elég szabadszellemű vagyok,ne akarjon kisajátítani és ne legyen féltékeny,illetve ne mondja meg vagy mutassa ki ha hallom vagy látom.Azért szeressen aki vagyok,ne a külcsíny miatt.

2016. júl. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!