Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok hogyan éreznek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok hogyan éreznek?

Figyelt kérdés

Egy 10-es skálán mennyire szeretnének kapcsolatot? És ki milyennek képzel el egy kapcsolatot, vagy álmai párját? Akár külső, akár belő.

17F



2016. jún. 14. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
én 10/8 hát eljárkálunk szórakozni, törödjön velem legyen vicces, kedves, aranyos és hűséges. Külsőre elég sokfajta pasi jön be
2016. jún. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A sok fajta mit takar?.. Esetleg példát mondanál? :)
2016. jún. 14. 19:48
 3/7 anonim ***** válasza:
10/10. Foglalkozzon velem, értsen meg, legyen figyelmes, vicces, lehessen vele beszélgetni. Külsőre hát nem is tudom ne legyen nagyon pocakos de ha van egy kicsi az még elmegy. Legyen magas élek halok a magas pasikért, és hát legyen helyes. Ez nálam egy tág fogalom , amit nem tudok elmagyarázni. Ahhoz hogy meg tudjam mondani hogy valaki helyes e ahhoz kell látnom.
2016. jún. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Sokféle srác alatt azt értem hogy külsőre szeretem pl a hosszú hajú srácokat, de a kopaszok is bejönnek, emósok is bejönnek,pávák is (egy határig) ilyenekre gondolok :)
2016. jún. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
10/9 Legyen megértő,kedves,tisztelettudó,okos és legyen humora,illetve ne legyen nagyképű.Külsőre pedig ne legyen maga,de alacsony sem,ne legyen hosszú haja és átlagos testalkata legyen,illetve legyen ápolt.:) 16/L
2016. jún. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5-ik vagyok magas*,és lemaradt hogy legyen kommunikatív :)
2016. jún. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

8/10

Humoros, jofej, kicsit zakkant, sportos, szeret koncerekre jarni, nalam picit idosebb, legyen benne valami, ami egyszeruen csak nyomot hagy bennem es levesz a labamrol.

+ nem art, ha nem borul ki a hulyesegeimtol.

2016. jún. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!