Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ilyen lányok mit éreznek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen lányok mit éreznek?

Figyelt kérdés

Az utóbbi egy-két évben, három párkapcsolatot is tönkretettem (tudtomon kívül). A felállás: egy fiú, egy féltékeny barátnő és én. Amit rólam tudni kell: csak fiú barátaim vannak, nehezen értem meg a lányokat, elég értelmes vagyok független, dolgozom (szintén csak férfiak között) és úgy általában jófejnek tartanak az emberek. Így volt ez azokkal a fiúkkal is akikkel összeismerkedtem vagy már régebb óta jó barátok voltunk.


Ám a lányok egy idő után valamiért elkezdtek féltékenykedni indokolatlanul (nem akartam semmit a srácoktól, ők sem tőlem, előtte sem volt semmi és utána sem, sőt párkapcsolatban élek másfél éve) - miért találkozol a lánnyal? Miért tanultok együtt? Mi az hogy a társaságában sörözöl? Ne találkozz vele! Ha találkozol vele engem felejts el! és társai...


A vége rendszerint az lett hogy a fiúk megelégelték és kidobták a csajt vagy a lány szakított velük MIATTAM, majd még nekem írogattak hogy mekkora rib*anc vagyok hogy elszedem a pasijukat.


Ilyenkor mit éreznek a nők? Miért kell minden másik nőre potenciális veszélyforrásként tekinteni? Mi a barátommal soha nem szoktunk féltékenykedni, nem igazán értjük ennek a dolognak a lényegét. Szeretjük egymást és megbízunk egymásban.


21/L


2016. jan. 23. 00:10
 1/8 Noblesse Oblige ***** válasza:

Ha ha... mekkora arca van valakinek!

Na jó az lehet, hogy elsőre úgy tűnik, hogy te vagy az oka a balszerencse áradatnak, de ne tévesszen meg a hurrikán szele, ez csak a látszat! A féltékenykedés és az ok nélküli, nélküled is végbement volna, csak mivel neked szoros a barátságod az érintet férfiúkkal, te lettél a bűnbak! Itt szimplán önbizalom hiányról és kisajátításról van szó a nők részéről. Nyilván aki bízik magában és a kapcsolatában annak nincs oka kiverni a palávert.

2016. jan. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért van az az érzésem, hogy már olvastam ezt a kérdést. Te szoktál mindig panaszkodni, hogy a fiúhaverjaiddal balhé van a csajuk miatt?

Szerintem van valami, amit kihagysz a sztoriból, oké tényleg vannak ok nélkül féltékenykedő csajok (meg pasik is), de hogy ha ez már többször előfordult a környezetedben, és szakítással végződik akkor az talán már nem ok nélküli. Mi nyilván csak a te elmondásod alapján ismerjük a sztorit, de az koránt sem biztos, hogy fedi a teljes valóságot. Csak úgy lehetne megítélni a helyzetet, ha a másik oldal véleményét is látnánk. Nekem mindenesetre bűzlik valami ebben a "én tök ártatlan vagyok meg annyira jó fej hogy mindenki odavan értem, és minden ribi féltékeny rám, tökre nemvágom mi bajuk van" dologgal.

2016. jan. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Valamiért nekem is az jön le, hogy valami sántít a sztoridban. Ha csak egy csaj lett volna rád féltékeny, azt mondom oké, van ilyen, de hogy mind?
2016. jan. 23. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Baromi uncsi a hülyeséged...

Vàltsàl mesét és abbòl ne hagyjàl ki semmit.

2016. jan. 23. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha nem többen vagytok, és a pasim kettesben mászkálna el veled, kettesben tanulna veled, vagy kettesben sörözgetne veled rendszeresen, az nekem sem tetszene!

Nem tudom megmagyarázni, így vagyunk összerakva...


27N

2016. jan. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem is fura. Hasonló korban vagyunk, csak fiúbarátaim vannak, és mégsem féltékeny rám soha egyiknek sem a barétnője.


Én arra tippelek, hogy esetleg úgy viselkedsz a fiúkkal, ami miatt a lányok azt látják rajtad hogy meg akarod szerezni őket, de legalábbis meg akarod mutatni nekik, hogy itt te vagy a méhkirálynő.


Nem tudom van-e, de ha igen, fogj vissza az intimitásból a fiúkkal, a barátnőikkel barátkozz össze, éreztesd, hogy te is csak egy vagy a fiúk közül.

2016. jan. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem hagytam ki a sztoriból semmit. Amúgy nem tettem még fel kérdést erről de ezek szerint nem egyedülálló a probléma. Köszi a válaszokat.
2016. jan. 23. 11:29
 8/8 A kérdező kommentje:
A lányok alapból ellenségesek felém és nem akarnak megismerni pedig a fiú barátaim szerették volna megoldani a dolgot. Már ilyenek voltak hogy belenéztek a beszélgetésükbe... Meg ilyenek mondtak hogy én a barátomat csak kitaláltam és nem is vagyok vele együtt és az ő pasijukra fáj a fogam... Röhejes.
2016. jan. 23. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!