Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fontos! Mit tegyek? Bővebben lent

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BloodWoman kérdése:

Fontos! Mit tegyek? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Van egy /volt/osztálytársam aki bejön.A ballagás előtti napokban szájrapuszikat kért tőlem,és adtam is.Aztán beszélgettünk facebookon,hogy ő le fog smárolni ha én is szeretném.Megmondtam hogy neem mindegy,és akkor mondta hogy oké,akkor majd valamelyik nap találkozunk.Nagyon örültem neki.Csak két bökkenő van.

1.Nekem ez lesz az első csókom.

2.Elvileg barátnője van.

Viszont a srác nagyon tetszik.

Légyszi normális válaszokat írjatok mert a hétvégén talizunk és nem tudom mit tegyek.

Előre is köszönöm!



2016. jún. 16. 08:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha van barátnője, és emellett veled találkozgat és smároltok is esetleg majd, az nem sok pozitívumot jelent a fiúról. Ha ilyet csinál miközben van barátnője, mi a garancia arra, hogy ha teszem fel összejössz vele nem fog tégef is csalni? Ezeket vedd számításba, és dönts úgy ahogy a legjobbnak érzed.
2016. jún. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kérdezz rá a barátnőjére. Ha elvileg van, akkor lehet, hogy nincs.

De ha van, akkor mond meg neki, hogy nem akarsz másodhegedűs lenni és amíg nem dobja a csajt, addig semmi esélye nálad.

2016. jún. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Ma szólt hogy a barátnője szakított vele,mert külföldre költözik.

2016. jún. 16. 18:35
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor hajrá! Hiszen úgyis nagyon szeretnél vele smárolni!...

Közhelyek, de =

Rövid azt élet! (Nekem igazán elhiheted!...)

Gyakorlat (tapasztalat) teszi a mestert!...

2016. jún. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2016. jún. 17. 20:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!