Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért félnek közelebb férkőzni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félnek közelebb férkőzni hozzám?

Figyelt kérdés
Ha rám néz egy srác, vagy oda jön beszélgetni, akkor olyan, mintha akaratom nélkül felhúznék magam elé egy pajzsot. Nem nagyon tudom elmagyarázni milyen. Más jégkirálynőnek hív, mert senkit sem tudok közel engedni magamhoz. Amikor próbálkozom, valahogy megérzik az emberek és nem nagyon mernek közelebb férkőzni hozzám. Hozzá tenném, hogy nem a beszéd stílusommal van a baj, sem a humorommal, mert mindkettő jó, de távol maradnak tőlem, mintha nem is tudom... megölném őket azért, amiért beszélgetni próbálnak. Fogalmam sincs mit kéne másképp csinálnom, másoknak olyan könnyen megy az ismerkedés, tőlem meg mintha mindenki félne, pedig nekem is van szívem.
2016. jún. 17. 23:29
 1/6 anonim ***** válasza:
"jégkirálynő" ők átalában nagyon csinosak.. Nem lehet, hogy az a baj?? Hogy túl csinos vagy és ezért félnek tőled?? :O
2016. jún. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
félsz
2016. jún. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem tartom magam hű de csinosnak. Olyan átlagba sorolnám magam. Vékony vagyok, átlag magas, átlagos arccal. Szerintem semmi különleges nincs bennem, de jól esett a feltételezés :)
2016. jún. 17. 23:38
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem félek, mert szeretnék ismerkedni, főleg, hogy most csak pár embert ismerek a városból, mert elköltöztünk. Az igaz, hogy amióta szekáltak emiatt, hogy képtelen vagyok közel engedni őket, azóta jobban felmérem a helyzeteket.
2016. jún. 17. 23:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?:)
2016. jún. 18. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
17 vagyok :)
2016. jún. 18. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!