Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 éves lány vagyok és azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves lány vagyok és azt hiszem beleszerettem a töri tanáromba. Állandóan csak rá gondolok, órán pedig nem tudok figyelni. Azon gondolkodom, hogy hogyan tudnék közelebb férkőzni hozzá? Van valakinek valamilyen tippje?

Figyelt kérdés
2010. márc. 25. 15:13
 1/9 anonim ***** válasza:
4%
igen
2010. márc. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%
folyton tanulj töriből, sokszor jelentkezz, hogy felelni akarsz és amilyen szakkört vagy korrepetálást tart azon vegyél részt és, ha kér segítséget mindíg segíts.
2010. márc. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi dolgod a tanároddal, felejtsd el, nem kell közelebb férköznöd hozzá. Válassz korodbeli fiút, az apakomplexusodat pedig gyürd le.
2010. márc. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az első padsorba ülj. :)
2010. márc. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
áááh kapcsolatot akarsz vele?áááááá
2010. márc. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Várd meg, amíg elballagsz, befejezed az iskolát, aztán fuss össze vele néha, stb.
2010. márc. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk fordítva volt, a töri tanárom szeretett belém, pedig nem is akartam.- De amúgy az igaz, hogy folyton szemeztünk és amikor ránéztem mindig mosolyogtam, pedig nem akartam elcsábítani :D de érettségi után megtudta a számom és írt sms-t...


Szerintem próbálj rá mosolyogni, azzal nem teszel rosszat, persze ne folyamatosan, mint egy vadalama, de addig ne árulj el neki semmit, amíg tanít, mert ha neki nem jössz be és ezt elmondja elég égés lesz bejárni órára. Ha befejezted a sulit, tudd meg a számát és írj neki egy sms-t :D persze csak általános dologról, aztán ha benne lesz a dologban úgy is reagál rá, sőt lehet randizni is elhív, főleg ha fiatal :)

2010. márc. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*vadalma
2010. márc. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
legalább egyedül álló?
2010. márc. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!