Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnák közelebb férközn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnák közelebb férközni hozzá?

Figyelt kérdés
Van egy srác és nagyon tetszik ö ilyen nagyfiu ( nem ök az eseteim de valahogy rajta akadt meg a szemem) szeretném jobban megismerni de kicsit félek mert még sose beszéltünk én tudom nagyából hogy ö ki de szerintem ö nem tudja ki vagyok..:( adnátok tanácsot hogyan tudnák közelebb férkőzni hozzzá? :( olyan jo lenne vele beszélgetni..:(
2010. nov. 22. 19:38
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem menj oda hozzá egy helyesírási szótárral, és kérd meg hogy gyakoroljon veled.
2010. nov. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
???
2010. nov. 22. 19:42
 3/10 Tomazolika ***** válasza:
Írásjeleket nem ártana használni,mert meg kell fejteni hogy mit írtál.
2010. nov. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
magyarul elég rossz a helyesírásod, kérd meg a kiszemelted, hogy gyakoroljon veled.. eredmény: megtanulsz helyesen írni és még azis lehet, hogy összejössz a sráccal...
2010. nov. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Nyokee ZsoltTinKA válasza:

Az nem tudNÁK, hanem helyesen tudNÉK!!! Hogy még ezt sem tudod helyesen mondani/írni????


erre akart utalni az első válaszoló....

2010. nov. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Milyen nagyfiú és hány évesek vagytok???

Kérdem, mert így tudok csak értelmes választ adni!!!

2010. nov. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

jézusom -.- most miert kell itt megvitatni h hogyan ir?

nem ez volt a lány kerdese,nemtudom,mit izeltek annyit ezen.

..

nos,szerintem menj oda hozza,és ha busszal jarsz suliba vagy valahova,kerdezd meg tőle,nem e tudja mikor megy legközelebb ...ba a busz. aztán megkerdezhetned,h ő hova tart,hol lakik.majd megköszönöd h segitett.

ha jol mentek a dolgok és teis szimpi avgy,akk majd ő is kerdez vlmit,ha más nem,akkor meg másnap,vagy legközelebb ő megszolit,vagy rádmosolyog.akkor nyert ügyed van.

ha pedig nem veszi a lapot,és hidegen viselkedik,akk sztem felejtsd el:S

rem. segitettem :))

2010. nov. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
MI az hogy nagyfiú?:D
2010. nov. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
probald felvenni vele a szemkontaktust. epulj be a tarsasagaba. stb. nem tudom. 18 f
2010. nov. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ti pedig helyesirasi szakertok csesszetek meg a szotaraitokat. 18 f
2010. nov. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!