Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mennyire ciki vagy kínos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire ciki vagy kínos szerintetek?

Figyelt kérdés
Van egy lány.. megismerkedtem vele meg minden.. és, hát annyi az egész dolognak a lényege, hogy lehetne több is közöttünk, mert kölcsönös a szimpátia közöttünk. De egy bökkenő van csak.. Ő most megy 9.-be, és pedig 13.-ba.. ez mennyire kínos? Szerinted, ha összejövünk, akkor ezt szégyellnem kellene mások előtt? Nem fognak rám furcsán nézni? Mi a véleményetek nektek erről?

2016. jún. 18. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

Itt az a lényeg hogy mennyire érett. Amikor megismerkedtem a párommal ő 14 volt én 19. 1 évig távkapcsolatba voltunk, de most már együtt élünk, és mindketten dolgozunk tanulás mellett mert nincs aki eltartson. (Jah és én vagyok a lány). Mindenki hülyének néz hogy együtt élek egy 17 éves sráccal. De nem érdekel. Nem a kor számít. Nálatok meg még nem is annyira gáz mert te vagy az idősebb. Nincs ezzel baj szerintem. :)

22/L

2016. jún. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmi sem szégyen, ami két ember közös megegyezésével születik meg úgy, hogy senkit sem sért meg a dolog.
2016. jún. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elég érett igen. Csak nem tudom miért, de félek az emberek véleményétől.. meg nem merem megmondani.. pedig nagyon is tetszik..
2016. jún. 18. 16:58
 4/5 anonim ***** válasza:

Addig amíg azzal foglalkozol, hogy másnak mi a véleménye a saját életedről, amihez egyébként semmi közük úgy mellékesen, addig nem is lesz saját életed.


Ha most cikinek tartod, akkor ne járj vele, keress a saját korosztályodban lányt. Ha meg tényleg őt akarod, akkor meg sz..rj a többiekre, senki nem kérdezi meg a 3. személyt, hogy akkor most oké, ha y-nal járok?


Azzal jársz, akivel akarsz. A te életed!

2016. jún. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem fognak piszkálni,de ha mégis ne vedd fel a te életed te formálod.
2016. jún. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!