Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek nagyon ciki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon ciki lenne? (meleg téma)

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki nagyon tetszik. Randizgatunk mostanság és úgy érzem kezd komolyabbá válni a dolog. Idáig még egyik randira sem vittem neki ajándékot, de most szeretném meglepni valami kis figyelmességgel- Én arra gondoltam, hogy viszek neki egy szál rózsát. Több barátom szerint ez eléggé gáz lenne. Ti mit gondoltok erről? Tényleg nagyon ciki lenne?

2013. okt. 20. 22:04
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
7%
vigyél inkább csokifucsit
2013. okt. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
49%
Nem tudom, hogy ez fiúk között mennyire gáz. Ne feledd el, hogy nem egy lánnyal randizol, ő is fiú!
2013. okt. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Csak szeretném valami kis figyelmességgel meglepni. Sosem randiztam lánnyal, szóval nem tudom, hogy ott hogy megy. Eléggé romantikus típus vagyok, csak sajnos nem eléggé kreatív :S
2013. okt. 20. 22:09
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Inkább csokit vegyél neki.
2013. okt. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Az ajándék jó ötlet, a virág nem, legalábbis én kiakadnék rendesen. :)

Esetleg valamilyen plüssfigura?

Mennyire fiús/férfias/lányos? Mennyi idős?

2013. okt. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
én is a csokira szavazok
2013. okt. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. Plüssfigurára gondoltam és nézegettem is, de sajnos azok nagyon drágák. Nem vagyok sóher, csak egyetemista vagyok és sajnos azt a pénztárcám nem bírja. Amúgy 21 éves és egy kicsit feminim.
2013. okt. 20. 22:14
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Egy kisebb plüssfigura 1-2 ezerből kijön, arra sincs pénzed? Akkor tényleg marad a csoki, vagy ha van valami személyesebb, aminek tudod, hogy örülne...
2013. okt. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Igen néztem kisebb plüssfigurákat. Sajnos 2500-3000 Ft értékben vannak :S Nagyon szívesen vennék neki, de tényleg nem tudok :( Akkor marad a csoki.
2013. okt. 20. 22:37
 10/30 anonim ***** válasza:
83%
Hát háztartási boltokban én már 4-5száz forintért is szoktam látni jó plüssöket. De a csoki is jó ötlet, bár inkább akkor bonbon. De a rózsát tényleg felejtsd el :D azt tényleg csak lányoknak szoktak adni.
2013. okt. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!